comScore

Toulouse Toulouse

Ahmet Ağaoğlu: "Sakın ha! Malum senaryolara teşebbüs etmeyin!"

25 Aralık 2021, Cumartesi 22:28
Ahmet Ağaoğlu:

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Başakşehir maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor, Süper Lig 19. haftasında sahasında Başakşehir ile golsüz berabere kaldı. 

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 
AHMET AĞAOĞLU'NDAN MAÇ SONU AÇIKLAMALARI

"SAKIN HA TEŞEBBÜS ETMEYİN!"


Ortalıkta dolaşan söylentilerin üzerinden yaratılmaya çalışılan algının üzerinden konuşacağım. 2019/20 senaryosunu raftan indirip tozunu indirip bizim önümüzde koymaya çalışıyorlarsa veya düşünüyorlarsa sakın ha! Sakın ha! Sakın buna teşebbüs etmeyin!

"HAKEMLERE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ"

Hakemlere her türlü yardımcı olmaya çalışıyoruz. İşin o topuna hiç girmemeye gayret ediyoruz. Tabii ki hakem hataları olacaktır. Standartları yakalamak o kadar kolay değil. Oyuncunun golü atamadığı yerde hakemin de hata yapması doğaldır. Kulüpler olarak biz elimizden çabayı gösterdik. Her türlü fedakarlığı da gösterdik. Yapmış olduğumuz, tespit ettiğimiz soruları, sıkıntıları toplantılarda dile getirdik. Top TFF ve MHK'da. 

"HERKES İŞİNİ YAPSIN"

2019/20'nin malum senaryolarını raftan indirip, üstündeki tozu alıp tekrar önümüze koymaya çalışırlarsa sakın ha! Herkes işini yapsın! Biz Trabzonspor olarak herkesin işini en iyi şekilde yapması için elimizden geleni yapıyoruz. 

"O KUPA TRABZONSPOR'UN ELİNDE YÜKSELİRSE SAHİBİ SADECE TRABZONSPOR OLMAZ"

O kupa Trabzonspor'un elinde yükselirse aynı zamanda Anadolu kulüplerinin elinde, adaletli ülke futbolu adına vermiş oldukları mücadelenin kupa olarak yükselir. Bu kupanın sahibi Trabzonspor sahibi olmaz. Tüm Anadoludur. Hatta tüm kulüplerimizdir. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!