comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tosic'in eşinden Van Persie'ye küfür

06 Şubat 2017, Pazartesi 01:37
Tosic'in eşinden Van Persie'ye küfür

Beşiktaşlı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa sosyal medyadan Van Persie'ye küfür etti. 

FutbolArena - Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin ilk yarısında Van Persie ile yaşadığı ikili mücadele sonrası gerginlik yaşayan ve rakibinin üzerine yürüyen Tosic, kırmızı kartla oyun dışında kaldı. 

TOSIC'İN EŞİNDEN VAN PERSİE'YE KÜFÜR
Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin oynandığı sırada Van Persie'ye sosyal medya hesabından Sırpça küfür ederek, "Van Persie gördüğüm en aptal, şerefsizin teki. Adi herif." diye ciddi tepki gösterdi. 
 

Beşiktaş - Fenerbahçe Tosic Van Persie kavgası ve Tosic'in kırmızı kart gördüğü pozisyon (İZLE)


Beşiktaş - Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası maçında ilk yarının sonlarında Vodafone Arena'da saha karıştı. Gelişen Fenerbahçe atağında Tosic'in yerde kalması sonrası hakem Ali Palabııyk faul kararını verdi. Bu sırada Tosic diğer taraftaki Van Persie'ye doğru büyük bir sinirle girince rakibine yaptığı müdahale sonrası Hollandalı futbolcu yerde kaldı. Hakem Ali Palabıyık pozisyonun olduğu yere doğru hızla giderek Tosic'e kırmızı kart gösterdi. 
 

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi Van Persie'nin Tosic'e yaptığı faul kırmızı kart mı?


Beşiktaş - Fenerbahçe maçında Tosic'in ilk yarının sonunda kırmızı kart gördüğü pozisyon öncesi Van Persie'nin kendisine yaptığu faul nedeniyle adeta çılgına döndü. Ekranlara yansıyan görüntüde Van Persie'nin, Tosic'in ensesinden tutup kasığına bastığını söyleyen Erman Toroğlu, "Van Persie'nin yaptığı çirkin şey. Rakibin ensesinden tutup kasıtlı basıyor. Kırmızı kart bu." dedi. 

JELENA KARLEUSA TWEETİ SİLDİ

Jelena Karleusa Van Persie'ye yönelik küfürlü paylaşımını daha sonra silerek, "Dusko benden Van Persie ile ilgili tweeti silmemi istedi. Ben de sildim. Terbiyesiz futbolcuları sevmiyorum."  ifadelerini kullandı. 20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!