comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Torku Konyaspor Transfer Haberleri: Holmen takımda kalacak mı?

02 Haziran 2016, Perşembe 13:42
Torku Konyaspor Transfer Haberleri: Holmen takımda kalacak mı?

Samuel Holmen'in Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erdi. Konyaspor, tecrübeli oyuncuya takımda kalması için teklifini sunarken, İsveçli futbolcunun da gönlü kalmaktan yana

FutbolArena - Sezon başında Fenerbahçe'den kiralanarak önemli işlere imza atan İsveçli orta saha oyuncusu Samuel Holmen'in durumu netleşiyor. Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Holmen, çok büyük olasılıkla Konyaspor'da kalacak. Teknik patron Aykut Kocaman Holmen'in kadroda kalmasını isterken, yönetim de bu doğrultuda transferi sonuçlandırmak üzere harekete geçti. Konyaspor yönetimi, 31 yaşındaki oyuncu ile ülkesine gitmeden görüşmelerini gerçekleştirirken, Holmen de şartların oluşması durumunda kalacağını yönetime iletti. Düşünmek için süre isteyen Holmen ile birkaç gün içerisinde yeniden sözleşme imzalanması bekleniyor.
 

Torku Konyaspor, Holmen ile anlaştı mı?


Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Holmen ile Traore konusunda bir sıkıntı yaşayacaklarını düşünmediklerini söyledi. Özellikle Holmen'in Fenerbahçe ile bağlantısının kalmadığını vurgulayan Baydar, kendisi ile görüştüklerini ve olumlu sonuç aldıklarını belirtti. Baydar, “Holmen ile görüştük. Kendisine teklifimizi yaptık. Büyük bir olasılıkla Holmen takımda kalacak. Traore için de kulübü Karabükspor ile görüşüyoruz. Geçtiğimiz sezon yüksek bir bedel istemişlerdi. Fakat şimdi orta yolu bulmaya çalışıyoruz” dedi.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!