comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tolunay Kafkas'tan Beşiktaş'a gözdağı

13 Eylül 2016, Salı 20:06
Tolunay Kafkas'tan Beşiktaş'a gözdağı

Tolunay Kafkas, Beşiktaş'ın hızını keserek gol arayacaklarını söyledi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında Beşiktaş'ı ağırlayacak olan Akhisar Belediyespor cephesinden ilk açıklama geldi.

Anadolu Ajansı'na konuşan Akhisar Belediyespor'un yeni teknik direktörü Tolunay Kafkas, Beşiktaş'ın hızını keserek gol arayacaklarını söyledi.
Tolunay Kafkas açıklamasında "Beşiktaş hızlı oynayan, geçen senenin şampiyonu, oldukça önemli bir takım. Hızını kesip gol atmaya çalışacağız. Belli bir taktik anlayışımız olacak. Tabi kolay değil, biz farklı bir oyun anlayışına geçmeye çalışıyoruz, kısa sürede takımı istenilen seviyeye getirip maçları da kazanmak istiyoruz." diye konuştu. 

Takım hedefini anlatan Kafkas, "Siz de takdir edersiniz ki her teknik adamın bir oyun anlayışı ve bir felsefesi var. Biz biraz bunda sıkıntı çekeceğiz gibi görünüyor. Çünkü başka bir tür oynamak istiyoruz, futbolcularımızın biraz alışık olduklarının dışında. Bunun için de biraz süreç gerekiyor. Bu süreci de en kısa zamanda tamamlayacağız, öyle çok uzun haftalar değil. Rize maçında istediklerimizi yapmaya çalıştılar, fakat geçen yıllardan kalan bazı alışkanlıklar var. Bunları bertaraf edip, daha göze hoş gelen, kazanan, pres yapan bir takım oluşturmaya çalışacağız." ifadelerini kullandı.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.