comScore

Tolgshow son bölüm full tek parça İZLE (14 Temmuz 2018 Cumartesi) - Tolgshow 16. bölüm Sabar Tümer (14 Temmuz Tolgshow yeni bölüm İZLE)

14 Temmuz 2018, Cumartesi 23:33
Tolgshow son bölüm full tek parça İZLE (14 Temmuz 2018 Cumartesi) - Tolgshow 16. bölüm Sabar Tümer (14 Temmuz Tolgshow yeni bölüm İZLE)

FOX TV'de ekranlara gelen Tolgshow'ın yeni bölümü yayınlandı. 14 Temmuz 2018 Cumartesi günü ekranlara gelen Tolgshow son bölümünde neler yaşandı? Tolgshow son bölümünde Saba Tümer'in konuk olduğu Tolgshow yeni bölümünde kahkaha tufanı yaşandı. Tolgshow son bölüm olan Tolgshow 16. bölümünü izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Tolgshow son bölümü izleyemeyenler için Tolgshow son bölümü izlemek için bilmeniz gereken tüm ayrıntıları haberimizde derledik. Fox TV'de ekranlara gelen Tolga Çevik ve Fırat Parlak önderliğinde fenomen haline gelen Tolgshow'un son bölümü yayınlandı. Tolgshow son bölümünde konuk Saba Tümer oldu ve Tolgshow son bölümünde Saba Tümer ile keyifli anlar yaşandı. Tolgshow son bölümü izleyemeyenler için Tolgshow son bölüm özeti ve Tolgshow son bölümünü izlemek için gerekli olan bağlantıya haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Tolgshow son bölüm özeti (14 Temmuz 2018 Tolgshow yeni bölümü)


Tolga Çevik'in izleyiciyi kahkahaya boğan programı TOLGSHOW'un bu haftaki konuğu kahkahasıyla ünlü, ünlü televizyoncu Saba Tümer olacak. Ruhu ve bedeniye 21 günde mutlu olmayı anlattığı kitabıyla dikkat çeken Tümer, ‘Arkadaşım' karakteriyle sahnede olan Tolga Çevik'ten mutluluğun tanımını isteyince ortaya çıkacak kırbaçla büyük bir şok yaşayacak. TOLGSHOW'un ikinci perdesinde Arkadaşım, oğlu Sarp ve ailesi ile Alaska'ya gidecek. ‘Arkadaşım' ve ailesinin kutuplarda Karadeniz aksanı ile hayatta kalma mücadelesi nasıl sonuçlanacak? 25 Film'in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak, Minik Müzisyen Özer Atik ve Sarp Bozkurt'un da yer aldığı, merakla beklenen TOLGSHOW'un ikinci sezon üçüncü bölümü 14 Temmuz Cumartesi saat 22.15'te FOX'ta yayınlandı. 

TOLGSHOW KÜNYE BİLGİLERİ

YAPIM: 25 FİLM
YAPIMCI: FIRAT PARLAK - KORAY ŞAHİN
YÖNETMEN: EBRU YALÇIN
UYGULAYICI YAPIMCI: İPEK ÇEVİK SELET
TÜR: EĞLENCE

Peki Tolgshow son bölümü nasıl izleyebilirim? Tolgshow son bölüm olan Tolgshow 16. bölümü yayınlandı. Saba Tümer'in konuk olduğu Tolgshow 16. bölümünde yine kahkafa tufanı yaşandı. Tolgshow son bölümü izleyemeyenler, Tolgshow son bölümü izlemek için internet ortamında Tolgshow son bölüm izle, Tolgshow son bölüm full tek parça izle, Tolgshow son bölüm youtube izle, Tolgshow son bölüm Fox Tv izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Tolgshow son bölümü izlemek için Tolgshow son bölüm olan Tolgshow 16. bölümü tek bir bağlantıyla kolaylıkla izleyebilirsiniz. Tolgshow son bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıdan Tolgshow son bölüm olan Tolgshow 16. bölüme ulaşabilirsiniz. İyi seyirler. 

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"