comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tolgay: 'Oğuzhan oyuna girdi takımı rahatlattı'

11 Eylül 2016, Pazar 00:27
Tolgay: 'Oğuzhan oyuna girdi takımı rahatlattı'

Beşiktaş'ın başarılı orta saha oyuncusu Tolgay Arslan ve Ömer Şişmanoğlu, Karabükspor maçı sonrası konuştu.

FutbolArena - Süper Lig'in 3. haftasında Beşiktaş, sahasında ağırladığı Kardemir Karabükspor'u 3-1'le geçerken, maçın ardından Tolgay Arslan ve Ömer Şişmanoğlu açıklamalarda bulundu.

TOLGAY: "ÖMER AĞABEY ÇOK İYİ OYNADI" 
“Önemli bir 3 puan aldık." diyerek söze başlayan Tolgay, "Maça iyi başladık, iyi baskı yaptık. Herkesin yüzde yüzünü vermesi lazım. Bugün herkesi tebrik ediyorum. Özellikle Ömer ağabeyi. Bugün çok iyi maç çıkardı. 2-0'dan sonra maçtan koptuk. Genç bir takımımız var. Orta sahamız genç. 2-0'dan sonra topu tutmamız lazımdı. 3 puanı aldık en önemlisi de o. Oğuzhan oyuna girdi, oyunu rahatlattı. Önemli bir penaltıydı. Maçı kendimiz zorlaştırdık. Ama bizim kadromuz çok iyi. Herkesin bizim stadımızda bizden korkması lazım.” dedi. 

ÖMER ŞİŞMANOĞLU'NDAN TARAFTARA TEŞEKKÜR

Tolgay'dan sonra konuşan Ömer Şişmanoğlu da takım arkadaşlarını tebrik ederek "Bugün çok iyi oynadık. İyi mücadele ettik. Kadromuz geniş. Kim oynarsa oynasın yüzde yüzünü vermeli. Ben de elimden geleni yapıyorum. Önemli olan 3 puandı. Bizi evimizde yenmek çok zor. Kim gelirse gelsin çok zor olur. Taraftarımız çok büyük bir camia. Bugün oynarken tüylerim dikeen diken oldu. Onlara da teşekkür etmek gerekir.” dedi.

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.