comScore

Trabzonspor Trabzonspor

İbrahim Hacıosmanoğlu'nu kızdıran gelişme...

26 Ocak 2015, Pazartesi 16:56
İbrahim Hacıosmanoğlu'nu kızdıran gelişme...

Trabzonspor'un anlaşmaya varıp, transferinden vazgeçtiğini açıkladığı Tolgay, Beşiktaş ile anlaştı. Peki ne oldu? İşte transfer masasında yaşanan o olay!

FutbolArena Detay - Trabzonspor'un bitirdiği transferden vazgeçti.  Tolgay ile anlaşan ve anlaşma fotoğrafını basına servis eden Trabzonspor cephesi, bu transferden 2 saat içinde vazgeçti. Aynı gece Tolgay, Beşiktaş ile anlaştı.
 
TRANSFER MASASINDA OLAY
 
Tolgay ile anlaşan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, sözleşmenin yapılması için Hamburg'a  çağırdıkları kulüp avukatını oyuncu ve babasıyla birlikte beklemeye başladı. Masada Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Kulüp CEO'su Burak Gürdal da bulunuyordu.
 
HACIOSMANOĞLU'NA TELEFON
 
Sözleşmenin yapılması için avukat beklenirken Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na bir telefon geldi. Telefonda aktarılan bilgiler anlaşmadan sonra Tolgay'ın menajerinin Beşiktaşlı yetkilileri aradığı ve Trabzonspor'un yaptığı teklifi kabul etmeleleri halinde siya-beyazlı takıma imza atabilecekleri yönündeydi..

MASAYA YUMRUK VURDU
 
Bu telefonun ardından masaya dönenen Hacıosmanoğlu masaya yumruğunu vurarak “erkek adam sözünde durur. Transferden vazgeçtik. Kalkın gidin masadan” diyerek oyuncu, babası ve menajerini kovdu.
 
FUTBOLARENA AÇIKLAYACAK!
 
Bu arada Tolgay ile anlaşan Trabzonspor'un oyuncuya vereceği para hiç açıklanmadı. FutbolArena bu bilgiye de ulaştı. Beşiktaş'ın vereceği parayı resmen duyurmasının ardından Trabzonspor'un Tolgay'a verdiği garanti ücrette FutbolArena'da olacak.
 
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"