comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tolgay Arslan - Jeremain Lens takası iddiası ortalığı karıştırdı

30 Ocak 2017, Pazartesi 18:18
Tolgay Arslan - Jeremain Lens takası iddiası ortalığı karıştırdı

Beşiktaş'tan Tolgay Arslan'ı isteyen Sunderland'e siyah-beyazlı ekibin, Lens ile takas yapma önerisi sunduğu iddia edildi.

FutbolArena – İngiltere Premier Lig ekiplerinden Sunderland'in Beşiktaş'ın orta saha oyuncusu Tolgay Arslan için teklif yaptığı, siyah-beyazlıların ise Tolgay'a karşılık Lens takasını önerdiği iddia edildi.
 

Beşiktaş Jeremain Lens'i transfer edecek mi?

 
Daily Star'a dayandırılan bu haberde İngiliz basınının, Fotospor'u kaynak gösterdiği ortaya çıktı. İngiliz sitesinin Tolgay Arslan haberinde Lens'in ismi geçmiyor. Haberde yalnızca Sunderland'in Tolgay Arslan'ı istediği ve 4 milyon Pound'luk bir teklif yapmaya hazırlandığı yazılıyor. Bu haberin kaynağı olarak da Türk medyası gösteriliyor.
 

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Tolgay Arslan'ı Fikret Orman'a ayıp olmasın diye almadı


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Ocak ayı Divan Kurulu toplantısında Fikret Orman'a seslenerek, "Beşiktaş'ta birçok oyuncu bize gelmek istedi. Quaresma da bize gelmek istedi ama ben almadım." açıklaması gündeme damgasını vururken, siyah beyazlı cepheden Rıdvan Akar ve yıldız futbolcu Quaresma'dan bu açıklamalara yanıt gecikmedi. 

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "Beşiktaşlı futbolcuların bize gelmek istediği" yönündeki açıklamaların ardından çarpıcı bir iddia da Habertürk gazetesi yazarı Serdar Ali Çelikler'den geldi. 
Sezon başında Fenerbahçe'ye haber gönderdiği ve transfer olmak istediği iddia edilen fakat sonrasında yalanlanan Tolgay Arslan hakkında Serdar Ali Çelikler çarpıcı bir iddia ortaya attı. 

Serdar Ali Çelikler, Tolgay Arslan'ın Slaven Bilic döneminde Beşiktaş - Liverpool maçı sonrası Fenerbahçe'ye haber gönderdiğini söylerken, "
Tolgay, Liverpool'a gol attığı sezonun sonunda Fenerbahçe'ye haber gönderdi. Aziz Yıldırım, Fikret Orman'a ayıp olur diye almadı. Ayrıca Trabzonspor yönetiminden gelen bilgiye göre Tolgay Arslan, Trabzonspor'a gidebilirmiş. Ersun Yanal çok istiyormuş." şeklinde konuştu. Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)