comScore
bilyoner

Tolga Ciğerci, A Milli Takım idmanına katılmadı

03 Ekim 2017, Salı 20:02
Tolga Ciğerci, A Milli Takım idmanına katılmadı

A Milli Futbol Takımı, akşam antrenmanı ile hazırlıklarını sürdürdü. Antrenmanda Kaan Ayhan ve Mevlüt Erdinç fizyoterapist eşliğinde koşu yaptı. 

FutbolArena - 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'nda İzlanda ve Finlandiya ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı, Antalya kampındaki ikinci antrenmanını gerçekleştirdi. A Milli Futbol Takımı'nda ismi yer alan Galatasaraylı Tolga Ciğerci, antrenmanda yer almadı.

LUCESCU FUTBOLCULARIYLA GÖRÜŞTÜ
Belek Turizm Merkezi'ndeki Sentido Zeynep Resort sahasındaki antrenmanda Teknik Direktör Mircea Lucescu futbolcularla kısa süre görüştü.

Antrenmanı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri de takip etti. Koşu ve ısınmayla başlayan antrenmanda milli takım 3 grup halinde pas çalışması yaptı.

TOLGA CİĞERCİ ANTRENMANDA YER ALMADI

Antrenmanın ikinci bölümü basına kapalı olarak devam etti. Antrenmanda dün Fortuna Düsseldorf'un sahasında Duisburg'u 3-1 yendiği maçta oynayan Kaan Ayhan ile sağ arka adalesinde çekme olan Mevlüt Erdinç fizyoterapist eşliğinde koşu yaptı.

DHA'nın haberine göre Lucescu Almanya'da Tolga'nın tedavisini gerçekleştiren Doktor Wohlfart ile görüştü. Wohlfart 'Tolga eğer oynarsa sakatlığı nüksedebilir. Sağlığı için dinlenmek zorunda' diyerek Lucescu'ya durumun ciddiyetini aktardı.

Ay-yıldızlı ekibimizde yaşanan son dakika gelişmelerini takip etmek için Milli Takım Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!