comScore

Galatasaray Galatasaray

Tolga Ciğerci için yöneticiler ile Kadir Özdoğan'ın girdiği o diyalog

21 Eylül 2016, Çarşamba 10:37
Tolga Ciğerci için yöneticiler ile Kadir Özdoğan'ın girdiği o diyalog

Tolga Ciğerci, Galatasaray yönetiminden kısa sürede 10 üzerinden 10 puan aldı.

FutbolArena Özel - Sergilediği futbolla Galatasaray takımının orta sahada değişilmez ismi olan Tolga'nın üstün performansı menajerinin güvenini ortaya koydu.

Transferi sırasında yıllık ücreti konusunda yapılan görüşmede Tolga'nın menajeri ve Galatasaray yönetiminde yaşanan diyaloğa ve perde arkasındaki gerçeklerde ortaya çıktı.
"BU PARAYI VERDİĞİNİZE PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ"

Hertha Berlin'den alınan Tolga için Galatasaray'ın teklifi 1.5 milyon Euro idi. Ancak futbolcunun menajerinin istediği rakam ise 2 milyon Euro oldu.
Galatasaray birçok isimden Tolga hakkında görüş aldı. Gelen referansların tamamı olumlu idi.

Menajeri Kadir Özdoğan, Galatasaray Yöneticilerine, 2 milyon euroluk garanti parada ısrar edip, futbolcusuna olan güvenini ortaya koydu.
Oyuncunun menajeri, " Bu parayı verdiğinize pişman olmayacaksınız. Tolga, 1 yıl Galatasaray'da oynasın. Sezon sonunda en az 10 milyon euroluk teklif getirmezsem bana menajerlik bedeli ödemesi yapmayın" der.

Galatasaray yöneticileri ise espri ile " Dur bakalım biz kabul edecek miyiz?" diye yanıt verir.
Bunun üzerine Tolga Ciğerci'nin menajeri Kadir Özdoğan tekrar söz alır ve " Peki, Tolga'dan memnun kalmazsanız, bana menajerlik ödemesi yapmayın" yanıtı verir.

Bu diyalog 6 Ağustos 2016 tarihinde Tolga'nın Galatasaray transfer görüşmeleri sırasında yaşanır. Ve başarılı futbolcu da, geride kalan 1.5 aylık sürede gösterdiği performansla hem Galatasaray yönetiminin takdirini kazanır hem de menajerini haklı çıkarır.

FutbolArena Transfer Arenası (19 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.