comScore

Galatasaray Galatasaray

Tümer Metin'den Levent Nazifoğlu'na yanıt

27 Ekim 2016, Perşembe 13:11
Tümer Metin'den Levent Nazifoğlu'na yanıt

Spor yorumcusu Tümer Metin, Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu'na yanıt verdi.

FutbolArena - Lig TV yorumcusu Tümer Metin, Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu'nun geçtiğimiz günlerde Tümer Metin için "Galatasaray düşmanı" sözüne yanıt verdi.

İHA'ya konuşan Tümer Metin, "Sayın Levent Nazifoğlu'na şöyle cevap vereyim. Hayatımda yaptığım işe ve emeğe hiçbir zaman saygısızlık yapmadım. İçimde kin, nefret, öfke böyle duygular barındıran bir adam olmadım. Stüdyonun kapısından içeriye girdiğim dakika bütün taraftar duyguları ve ne yaşıyorsak içimizde o orada kalır. Beşiktaş'ı kayırıyor, Galatasaray'a sempati duyuyor, Fenerbahçe'yi kayırıyor,  yorumunda Fenerbahçe'yi kolluyor böyle bir şey olamaz. Bizim önümüze görüntüler geliyor bunu yorumlamamız isteniyor bunu yorumluyoruz. Yoksa birinden al, ötekine ver, korkarım bu işlerden. Yukarıda Allah var" ifadelerini kullandı.
"BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON OLUR"

Süper Lig'deki şampiyonluk yarışıyla ilgili de konuşan Tümer Metin, "Beşiktaş şampiyon olur gibi geliyor bana. Bu ligi iyi tanıyan biri olarak Beşiktaş'ın bu yarışta bir adım daha önde olduğunu görüyorum. İpi göğüslerler mi göğüsleyemezler mi bilemiyorum ama Beşiktaş daha avantajlı bir kadroya sahip" dedi.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.