comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Tümer Metin ve Metin Tekin'den, Fenerbahçe'ye, Beşiktaş örneği

19 Şubat 2017, Pazar 17:14
Tümer Metin ve Metin Tekin'den, Fenerbahçe'ye, Beşiktaş örneği

Fenerbahçe'nin sahasında Kasımpaşa ile berabere kalmasının ardından Tümer Metin ve Metin Tekin'den sarı lacivertlilerin oyun anlayışıyla birlikte kadro seçimlerine eleştiri geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Bursaspor beraberliğinin ardından sahasında Kasımpaşa ile de berabere kalınca son 2 haftada 4 puan kaybetti ve şampiyonluk yarışından iyice uzaklaştı. 

Karşılaşma sonrasında Bein Sports stüdyolarında yorumcu Tümer Metin ve Metin Tekin'den Fenerbahçe'nin oyun anlayışıyla birlikte kadro tercihlerine eleştiri geldi. 
TÜMER METİN: "KÜRKÇÜ DÜKKANI"

Fenerbahçe 21. maçını oynuyor. Dön dolaş, dön dolaş bazı oyunculara geliyor. Krasnodar'da Rusya. Bugün aylardır oynamayan Stoch ve Van der Wiel. Bu haftalar artık kadro istikrarını yakaladığınız ve üzerinde fazla oynama yapamayacağınız haftalardır. 

METİN TEKİN: "BEŞİKTAŞ'IN OYUNU ŞAMPİYON YAPACAK"

"Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında sadece puan farkı yok. Oyun anlamında da fark var. Eğer şampiyonu hangi oyun belirleyecek diyorsanız, Beşiktaş'ın oyunu belirleyecek. Fenerbahçe'de bugün baktığınız zaman Volkan Şen'e endeskli bir anlayışlı vardı. O giderse bir şeyler olacaktır. Böyle bir sistem olamaz."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)