comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Tümer Metin: 'Aykut Kocaman'ın sözlerine katılıyorum'

14 Ocak 2017, Cumartesi 22:43
Tümer Metin: 'Aykut Kocaman'ın sözlerine katılıyorum'

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın, Galatasaray maçı sonrası hakemler hakkında sert sözlerine Tümer Metin'den yanıt geldi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 17. haftasında Atiker Konyaspor'un, Galatasaray'a 1-0 kaybettiği maçın ardından teknik direktör Aykut Kocaman hakem kararlarına adeta isyan etti. 


Konyaspor - Galatasaray maçı sonrası Aykut Kocaman'ın hakemlere isyanı


Aykut Kocaman'ın, Galatasaray maçı sonrası hakemler hakkında söylediği sözlere spor kamuoyundan farklı yanıtlar gelirken, Lig TV yorumcusu Tümer Metin de bu açıklamalar karşısında sessiz kalmadı. 

TÜMER METİN: "AYKUT KOCAMAN'A KATILIYORUM AMA..."
Tümer Metin, Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın maç sonrası hakemler hakkında söylediği sözler hakkında, "Aykut Kocaman'ın dediklerine katılıyorum. Bakın samimi olarak katılıyorum ama benim işim hakemi eleştirmek değil. Eğer bir oyuncu hakeme 4 defa üst üste korkak diyorsa bu kartı gerektirir. Ali Çamdalı yapmamalıydı." diye konuştu. 

AYKUT KOCAMAN NELER SÖYLEMİŞTİ?

"YAN YOLLARI ÖĞRENMEK LAZIM"

"Galatasaray'ı maçta rahatlatan durup dururken oyuncumuzu atan Mete Kalkavan oldu. Biz hakemlere saygı gösteriyoruz ve gösterdiğimiz saygının 10'da birini istiyoruz. Fahiş hatalar oluyor. Çalışıyoruz, çabalıyoruz. Bugün 120 km koşmuşuz. Yaklaşık 25 dk. 10 kişi oynayan takım. Bu kadar çalışan bir grup var ama olmuyor. Olmuyor, olmuyor! Sadece bize değil. Bizim ülkemizin kaderi ya da kadersizliği bu. Doğru çalışarak olmuyor işte. Hep yan yollardan gitmeyi öğrenmek lazım. Çelme takmayı öğrenmek lazım. 
 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)