comScore

Titi'den Göztepe taraftarına övgü dolu sözler

09 Ağustos 2018, Perşembe 11:40
Titi'den Göztepe taraftarına övgü dolu sözler

Göztepe'nin bu sezon Bursaspor'dan transfer ettiği kaleci Titi, sarı kırmızılı taraftarlara övgüler yağdırdı. 

FutbolArena - Göztepe'in Bursaspor'dan transfer ettiği Brezilyalı savunma oyuncusu Christian Chagas Tarouco (Titi), Süper Lig'in çok kaliteli olduğunu belirterek, "Bu sene umuyorum hem benim için hem Göztepe için iyi bir sezon olur ve takımıma elimden gelen en iyi yardımı gösteririm." dedi. Titi, Sarı-kırmızılı takıma geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, takımın başarısı için elinden geleni yapacağını söyledi. Tecrübeli oyuncu, kendisine Göztepe'ye getiren etkenin ise Göztepe'nin futbola olan aşkı olduğunu ifade etti.


"YENİ BİR ŞEY ÖĞRENDİĞİM LİGDEYİM"

Titi, Süper Lig'de çok mutlu olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Çok iyi adapte oldum, her geçen yıl daha da alıştım. Her geçen yıl yeni şeyler öğrendiğim bir ligdeyim. Süper Lig, gerek yabancısı gerek yerlisiyle gerçekten çok kaliteli, iyi oyunculardan ve iyi takımlardan oluşan bir lig. Bu sene umuyorum hem benim için hem Göztepe için iyi bir sezon olur ve takımıma elimden gelen en iyi yardımı gösteririm." 

Video Yardımcı Hakem (VAR) sisteminin futbolun kalitesini geliştirmesi açısından önemli olduğunu kaydeden Titi, futbolda da hatalı kararlarla çok sık karşılaşıldığına işaret etti.  VAR sistemine olumlu baktığını dile getiren Titi, "Hepimiz insanız, hatalar yapabiliyoruz. Elimizde bir teknoloji varken bunu futbol adına iyiye kullanabiliyorsak tabii ki kullanmamız gerekiyor." dedi. 

Geçen sezon İzmir'e maça geldiğinde taraftarı çok beğendiğini aktaran Titi, "Buraya gelmemde en büyük etkisi olan şeylerden biri taraftarlar oldu. Göztepe taraftarının futbola olan aşkı, gerçekten çok inanılmaz." diye konuştu.

Göztepe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (26 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.