comScore

Galatasaray Galatasaray

Tiote'ye darbe üstüne darbe

02 Eylül 2016, Cuma 22:09
Tiote'ye darbe üstüne darbe

Galatasaray'a imza için gelen Tiote sağlık testini geçemeyince geri döndü. Aynı gün içinde önce Olympiakos ardından menajeri de oyuncuyu reddetti.

FutbolArena Özel - Galatasaray'a imza için gelen Fildişili Cheick Tiote darbe üstüne darbe yedi.

Sağlık kontrolünden geçemediği için sarı-kırmızılı takımın almadığı Tiote'de aynı gün içinde ilginç gelişmeler yaşandığı ortaya çıktı.
ÖNCE OLYMPİAKOS REDDETTİ

Olympiakos ile transfer için görüşürken Galatasaray için İstanbul'a gelen Tiote, İstanbul'dayken Olympiakos Başkanı'na mesaj atıp, Yunan kulübünde oynamak istediğini bildirdi. Tiote'nin bu isteğineyse Olympiakos Başkanı, kendileriyle görüşürken transfer için İstanbul'a gelmesine tepki gösterip olumsuz yanıt verdi. Ve Tiote'nin Yunanistan'a transferi de yattı.

ARDINDAN MENAJERİ REDDETTİ

Tiote, Olympiakos'un kendisine olumsuz yanıt vermesinin ardından apar topar menajeri Emanuele Palladino'nu aradı. Ancak menajeri de Tiote'ye başının çaresine bakması gerektiğini söyleyince oyuncu açıkta kaldı. Tiote'nin esas menajeri olan Emanuele Palladino'nun bu tavrının nedeniyse kendisinin devre dışı bırakılarak Galatasaray'a imza için götürülmesi oldu.

Hatta bu olay üzerine menajer Emanuele Palladino, Galatasaray'a ihtarname bile çekmişti. Bu gelişmeyi de FutbolArena, 29 Ağustos'ta okuyucularına duyurmuştu.

O HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.