comScore

Sivasspor Sivasspor

Theofanis Gekas: 'Şampiyonluk için geldim'

12 Ocak 2017, Perşembe 14:14
Theofanis Gekas: 'Şampiyonluk için geldim'

TFF 1. Lig ekiplerinden Sivasspor'un yeni golcüsü Theofanis Gekas Kırmızı Beyazlı ekibe şampiyonluk yaşamak için geldiğini söyledi.

FutbolArena - Sivasspor'un yeni golcüsü tecrübeli oyuncu Theofanis Gekas ikinici yarı öncesinde açıklamalarda bulundu. Gekas "Taraftarlarımızdan her maçta olduğu gibi stada gelerek bize destek vermelerini istiyorum. Çünkü biz şampiyon olacağız" dedi.

SÜPER LİG İÇİN GELDİM
Devre arasında İsviçre'nin Sion takımından büyük umutlarlar transfer edilen Gekas "Bana Süper Lig'e çıkma hedefi anlattılar. Bu süreçte teklifi kabul ettim ve Sivasspor'a geldim" dedi.

SÜPER LİG'E ÇIKACAĞIZ

Sivasspor'un büyük bir camia olduğunu vurgulayan Gekas "Sivasspor'un büyük bir camia olduğunu Süper Lig'de oynarken de iyi biliyordum. İkinci yarı öncesi çok iyi bir takıma sahip olduğumuzu söyleyebilirim. Sivasspor ligde birinci olarak Süper Lig'e çıkacak" diye konuştu.

TARAFTARLARA ÇAĞRI 

Şampiyonluk yolunda taraftalarda destek beklediklerini belirten Gekas  "Şampiyonluk için taraftarlarımızdan her maçta olduğu gibi stada gelerek bize destek vermelerini istiyorum. Çünkü biz Şampiyon olacağız" şeklinde konuştu.

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)