comScore

TFF'nin Euro 2016 öncesi Serdar Aziz'in takımını Galatasaray yazması - Serdar Aziz'in Galatasaray'a transferi, perde arkası, bonservis bedeli ve gelişmeler

22 Haziran 2016, Çarşamba 02:11
TFF'nin Euro 2016 öncesi Serdar Aziz'in takımını Galatasaray yazması - Serdar Aziz'in Galatasaray'a transferi, perde arkası, bonservis bedeli ve gelişmeler

Bursaspor'un yıldız futbolcusu Serdar Aziz'in Galatasaray'a transferi kesinleşirken, şimdi herkes TFF'nin Euro 2016 öncesi TFF'nin Milli takım kadrosunda Serdar Aziz'in takımı olarak Galatasaray'ı yazmasını konuşuyor. 

FutbolArena Detay - Türkiye'nin Çek Cumhuriyeti'ni 2-0 mağlup ettiği maçın ardından yılın transfer bombası patladı. Menajer Haluk Canatar'ın önce instagram hesabından duyurduğu Serdar Aziz'in Galatasaray'a transferini daha sonra Bursaspor Başkanı Ali Ay da doğruladı. 
 

TFF'nin Euro 2016 öncesi Milli takım kadrosunda Serdar Aziz'in takımı Galatasaray olarak yazması


Öte yandan Serdar Aziz'in Galatasaray'a transferinden sonra TFF'nin Euro 2016 öncesi A Milli takımın kadrosunda Serdar Aziz'in takımını Galatasaray" olarak göstermesi ve daha sonra bu hatayı düzeltmesi bütün kamuoyunun merak ettiği bir soru oldu. Acaba hata mıydı?

TFF, Euro 2016 turnuva öncesi A Milli Takımlar resmi twitter hesabından verilen kadroda Serdar Aziz'in takımını Bursaspor yerine Galatasaray olarak göstermişti. TFF, daha sonra bu hatayı düzeltmesine rağmen bütün kamuoyu "TFF biliyor muydu? Serdar Aziz'in Galatasaray'a transferi acaba çok daha önceden mi bitti? Yoksa gerçek hata mıydı? şeklinde sorular yöneltmeye başladı. 
SERDAR AZİZ İÇİN GALATASARAY, BURSASPOR'A NE KADAR ÖDEYECEK?

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.