comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

TFF'de Gaziantepspor belirsizliği

12 Ocak 2017, Perşembe 13:26
TFF'de Gaziantepspor belirsizliği

Antalyaspor maçıyla birlikte Gaziantep Arena Stadı'nın açılacağını açıklayan Gaziantepspor, TFF'nin hakem listesinde stat kısmının boş bırakılmasının şaşkınlığını yaşıyor.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında kendi sahasında Antalyaspor'u konuk edecek olan Gaziantepspor, bu karşılaşmayı Gaziantep Arena'da oynamak için yoğun çaba sarfediyor. Buna karşılık olarak Türkiye Futbol Federasyonu bugün haftanın hakemleri ve müsabakaların programını yayınladı. Yayınlanan bu listede Gaziantepspor - Antalyaspor karşılaşmasının nerede oynanacağı kısmının boş bırakılması ise taraftarlara endişe verdi. 

YETİŞMEYECEK Mİ?
Gaziantep'in önde gelen yerel gazetelerinden Gaziantep27 Gazetesi bu müsabaka öncesi yapılan incelemelerde bir çok eksik bulunduğunun rapor edildiği ve oynanmasının zor olduğunu duyurmuştu. Gaziantepspor'un oynanacak açıklamasına rağmen haberinin arkasında duran gazete, sorunlar konusunda yanılmadığını da göstermiş oldu. TFF'nin son incelemesini Cuma günü yapacağı ve eğer onay vermemesi halinde maçın başka bir şehirde oynanması gündeme gelebilir.

KAMİL OCAK STADI'NDA OYNANAMAZ

Gaziantepspor'un ilk yarıda maçlarını oynadığı Kamil Ocak Stadı ise Antalyaspor maçında kesin olarak kullanılmaz duruma geldi. Stadın kameralarının ve turnikelerinin söküldüğü öğrenilirken, TFF onay vermediği takdirde maçın Mersin'de oynanabileceği iddia ediliyor. 

Haber: Cemil İbrahim CANSIZ


FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)