comScore

TFF yerine Kulüpler Birliği devrede - Süper Lig Haberleri

25 Nisan 2016, Pazartesi 17:04
TFF yerine Kulüpler Birliği devrede - Süper Lig Haberleri

Trabzonspor – Fenerbahçe maçında yaşananlar nedeniyle önümüzdeki hafta lig maçları 2 dakika geç başlayacak. Garip olansa bunun TFF tarafından değil Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ tarafından açıklanması oldu.

FutbolArena Detay - Trabzonspor – Fenerbahçe maçı sahaya taraftarların girmesi ve hakem Volkan Bayarslan'a saldırılması nedeniyle 90. Dakikada yarıda kaldı. Maçla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu Yönetimi karar alacak. Yaşananlarla ilgili olarak eylem planı açıklaması bekleniyor.
TFF BEKLENİRKEN GÜMÜŞDAĞ SAHNEYE ÇIKTI
Yaşananlar ve eylem planıyla ilgili Türkiye Futbol Federasyo'nun yapacağı toplantının ardından yapacağı toplantının ardından açıklaması beklenirken devreye Göksel Gümüşdağ girdi.
 
262811-haber

Kulüpler Birliği Başkanı Gümüşdağ, birliğin resmi sitesinden bir açıklama yayımladı. Gümüşdağ, TFF, MHK Başkanı ve yayıncı kuruluşla görüştüğünü ifade ederek “gelecek hafta maçlarına 2 dakika geç başlama kararı aldık. Bunu TFF'ye yazılı olarak ilettik” dedi.
Ligin esas düzenleyicisi ve sahibi TFF'den önce Kulüpler Birliği'nin bir eylem planı hazırlayıp, TFF'den onaylattıktan sonra hayata geçirmesi dikkat çekti.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"