comScore

FutbolArena TV

TFF ile Mercedes sponsorluk anlaşması imzalandı

07 Ekim 2019, Pazartesi 11:27

Türkiye Futbol Federasyonu ile Mercedes arasında 1996 yılından bu yana aralıksız olarak devam eden sponsorluk anlaşması yenilend. TFF'nin Riva'daki tesislerinde düzenlenen imza törneine TFF Başkanı Nihat Özdemir ile Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş de katıldı. TFF, Mercedes ile yaptığı sponsorluk anlaşmasını 4 yıl daha uzattı.

NİHAT ÖZDEMİR: "DÜNYADA ÖRNEĞİ ÇOK AZ"
"1996 yılından beri aralıksız süren iş birliğimizi 4 yıl daha uzatıyoruz. Yol arkadaşlığımızda artık çeyrek asrı geride bırakıyoruz. Dünyada da örneği çok az olan sponsorluk anlaşması imzalamanın gururunu yaşıyoruz. Bir otobüs ile başlayan iş birliğimiz artık büyük bir araç filosuna dönüşmüştür. Hocamıza ve ekibimize çok güveniyoruz. Dünya 3.'lüğünü yaşadığımız Şenol Hocamız ile yeni başarılar elde edeceğimize inanıyoruz."

ŞENOL GÜNEŞ: "EURO 2020'YE GİTMEK İSTİYORUZ"

"Heyecanımız artarak devam ediyor. Mercedes hayranlığımız çok eskiden geliyor. Ben de hanıma bir jeep aldım. Ambleminin anlamını çok merak ediyordum. 'Her yerde varız' demekmiş. Biz de her yerde olmak istiyoruz. Nerede olursa olsun üstün oyunumuzu sahaya yansıtarak kazanmak istiyoruz. EURO 2020'ye gitmek istiyoruz."

VİDEO ÖNERİLERİ