comScore

TFF Başkan Adayı Mehmet Büyükekşi resmen açıkladı

13 Haziran 2022, Pazartesi 18:04
TFF Başkan Adayı Mehmet Büyükekşi resmen açıkladı

TFF Başkan Adayı Mehmet Büyükekşi, bütün kulüplerin kendisine destek olacaklarını söylediğini açıkladı. Toplantı sonrası açıklamalar. 

FutbolArena - TFF Başkan Adayı Mehmet Büyükekşi, Kulüpler Birliği toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

"BÜTÜN KULÜPLERİMİZ DESTEK OLACAKLARINI SÖYLEDİ"
"Ben de 1 yıl önce bu masada kulüp başkanı olarak oturuyordum. Sorunları gayet iyi biliyorum. Çözümlerini de. İnşallah beraber hayata geçireceğiz. Şunu söylüyorum. Biz birlikte başaracağız. Birlikte başarmayı başaracağız. Bir kuş tek kanatlı uçamaz. Kanadın bir tarafı federasyon ise bir tarafı kulüplerimiz. Çift kanatlı olmalıyız. Şeffaf, adil ve güvenilir bir yönetim göstereceğiz. Yol boyunca hep beraber göreceğiz. Başkanlarım da bana o konuda destek olacak. Hiçbir şeyi tek başıma yapamam. En önemli felsefem biz olmak. Biz olursak başaramayacağımız şey yok. İyi işler yapmak istiyoruz. Bütün kulüplerimiz bana destek olacaklarını söyledi. Bütün kulüplerimize başkan olacağım çünkü. İmza sordunuz. Bunların önemi yok. Seçim bitince her şey biter. İnşallah yönetime geldiğimiz günden itibaren bu konuda duruşumuzu en güzel şekilde herkese göstereceğiz. 

AHMET AĞAOĞLU: "SPEKÜLASYON YAPILMASIN"

Kulüpler Birliği Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un toplantıdan erken ayrılmasıyla ilgili olarak, "Bazı yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için bir açıklama yapacağım. Sayın Ali Koç, Berna Gözbaşı'nın toplantıları, Mecnun Otyakmaz'ın da seyahati olduğu için toplantıdan erken ayrılmak zorunda kaldılar. Spekülasyon yapılmazsa sevinirim." dedi. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!