comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Temsilcilerimizin Avrupa Ligi hakemleri açıklandı

21 Şubat 2017, Salı 13:38
Temsilcilerimizin Avrupa Ligi hakemleri açıklandı

Uefa Avrupa Ligi' son 32 turu mücadelesinde ülkemizi temsil eden Osmanlıspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın maçlarını yönetecek hakemler açıklandı

FutbolArena - Uefa Avrupa Ligi' son 32 turu mücadelesinde ülkemizi temsil eden Osmanlıspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın maçlarını yönetecek hakemler açıklandı

FENERBAHÇE-KRASNODAR MAÇINI PAWEL RACZKOWSKİ YÖNETECEK  
Temsilcimiz Fenerbahçe'nin Rusya'nın Krasnodar takımıyla 22 Şubat Çarşamba günü İstanbul'da oynayacağı Son 32 Turu rövanş maçını Polonya Futbol Federasyonu'ndan Paweł Raczkowski yönetecek.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde 20.00'de başlayacak karşılaşmada Paweł Raczkowski'nin yardımcılıklarını Tomasz Listkiewicz ve Michal Obukowicz yapacak. Radosław Siejka'nın dördüncü hakem olarak görev alacağı karşılaşmanın ilave yardımcı hakemliklerini ise Tomasz Musiał ve Tomasz Kwiatkowski olacak.

BEŞİKTAŞ-H.BEER SHEVA MAÇINI MATEJ JUG YÖNETECEK
 

Temsilcimiz Beşiktaş'ın İsrail'in H. Beer-Sheva takımıyla 23 Şubat Perşembe günü oynayacağı Son 32 Turu rövanş maçını Slovenya Futbol Federasyonu'ndan Matej Jug yönetecek.

Vodofone Arena Stadyumu'nda TSİ 21.00'de başlayacak karşılaşmada Matej Jug'un yardımcılıklarını Matej Zunic ve Manuel Vidali yapacak. Tomislav Pospeh'un dördüncü hakem olarak görev alacağı karşılaşmanın ilave yardımcı hakemliklerini ise Rade Obrenovic ve Dejan Balazic olacak.

OSMANLISPOR-OLYMPİACOS MAÇINI ISTVAN VAD YÖNETECEK

Temsilcimiz Osmanlıspor'un Yunanistan'ın Olympiacos takımıyla 23 Şubat Perşembe günü oynayacağı Son 32 Turu rövanş maçını Macaristan Futbol Federasyonu'ndan Istvan Vad yönetecek.

Osmanlı Stadyumu'nda TSİ 19.00'da başlayacak karşılaşmada Istvan Vad'ın yardımcılıklarını Istvan Albert ve Peter Berettyán yapacak. László Viszokai'nin dördüncü hakem olarak görev alacağı karşılaşmanın ilave yardımcı hakemliklerini ise Sandor Ando-Szabo ve Jozsef Erdos olacak.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)