comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Telegol programı şehitlerimizi saygı duruşuyla andı

11 Aralık 2016, Pazar 23:01
Telegol programı şehitlerimizi saygı duruşuyla andı

360 TV Telegol programında hain terör saldırısında şehit düşen vatandaşlarımız ve polislerimiz için saygı duruşu yapıldı. 

FutbolArena - Beşiktaş - Bursaspor maçının ardından Vodafone Arena yakınlarında gerçekleşen hain terör saldırısı nedeniyle 360 TV Telegol programı ekibi canlı yayında saygı duruşu yaparak şehitlerimizi andı. 

Telegol programı yorumcuları saygı duruşu esnasında şu açıklamaları yaptı:
ÜMİT KARAN: "BUNLAR ŞEREFSİZ"

"Futbolda bile karşı rakibe çalım attığında karşı takım seni alkışlar. Bunlar hep çelme takıyor. Artık söyleyecek kelime de bulamıyoruz. Programa çıkıp çıkmama konusunda da kararsız kaldık. Ancak maçlar iptal olmadığına göre biz de spor programı yapmak zorunda kaldı. İnsanlar bayram kutlar. İnsan olmayanlar bayram kutlamaz. Bunlar insan değil, bunlar şerefsiz."

ENGİN VEREL: "TÜRK MİLLETİNİN İSTEDİĞİ OLACAK."

Engin Verel ise canlı yayında stüdyoda saygı duruşu esnasında tek bir cümle kurarak, "Onların istediği değil, Türk milletinin istediği olacak." dedi. 

ADNAN AYBABA: "ZAVALLI KÖPEKLER."

"1000 yıl önce vardık, 1000 yıl sonra yine var olacağız. Ülkemizin başı sağolsun. Bugün Peygamber efendimizin doğum günü. Bizler dimdik ayakta durmalıyız. Bu acıları sarmak için birbirimize sarılmak zorundayız. Sevgi ve saygı göstermeliyiz. Atalarımız her zaman kalbimizde var olacak. Bu ülke her zaman ayakta dimdik, birlik içerisinde duracak. Zavallı köpekleri konuşmaya gerek yok."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"