comScore

Tekirdağ'da Kapaklıspor Çerkezköy Doğanspor maçında saha karıştı!

18 Aralık 2017, Pazartesi 13:59
Tekirdağ'da Kapaklıspor Çerkezköy Doğanspor maçında saha karıştı!

Tekirdağ Süper Amatör Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Kapaklıspor ile Çerkezköy Doğanspor arasında oynanan karşılaşmada istenmeyen görüntüler yaşandı.

FutbolArena - Kapaklıspor'dan Çağatay Akdeniz ve Çerkezköy Doğanspor'dan Gençağa Yılmaz karşılaşma sırasında birbirine girdi. Hakem iki futbolcuyu da kırmızı kart ile oyundan attı. Karşılaşma Kapaklıspor'un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi. 

Tekirdağ Süper Amatör Lig'de ilk yarının son maçına namağlup lider giren Kapaklıspor, Kapaklı Stadı'nda en yakın takipçisi olan ve ligin ikinci sırasında bulunan Çerkezköy Doğanspor'u ağırladı.
 

Kapaklıspor - Çerkezköy Doğanspor maçında yaşanan olaylar


Karşılaşmanın ilk dakikasından itibaren iki takım da gol aradı. Ligin lideri Kapaklıspor karşılaşmayı kazanarak aradaki puan farkını 10 çıkartmak, Çerkezköy Doğanspor ise 4'e indirmek için mücadele etti. Ancak maçın 75. dakikasına kadar gol olmayınca sinirler gerildi.
Bir pozisyonla ilgili Kapaklıspor'dan Çağatay Akdeniz ve Çerkezköy Doğanspor'dan Gençağa Yılmaz birbirleri ile tartıştı. Tartışmanın ardından iki futbolcu birbirine girdi. Akdeniz ve Gençağa birbirinin boğazına yapışırken, kavgayı daha da büyümeden futbolcular ayırdı. Maçın hakemi ise iki oyuncuyu da kırmızı kartla oyundan attı. Kapaklıspor, 86. dakikada bulduğu golle maçı 1-0 kazandı ve aradaki puan farkını 10'a çıkarttı.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.