comScore

Galatasaray Galatasaray

İşte Galatasaray taraftarlarının istediği teknik direktör

14 Şubat 2017, Salı 01:16
İşte Galatasaray taraftarlarının istediği teknik direktör

Galatasaray'da geleceği tartışılan teknik direktör Riekerink'in gönderilmesi halinde takımın başına hangi teknik adamın gelmesi gerektiğiyle ilgili taraftarların görüşünü aldık.

FutbolArena Anket - Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında sahasında Kayserispor'a mağlup olan Galatasaray'da teknik direktör Jan Olde Riekerink'in geleceği tartışılıyor. Sarı kırmızılı yönetimin, Hollandalı çalıştırıcı ile yollarını ayıracağı konuşuluyor. 

Galatasaray'da Riekerink ile yolların ayrılması halinde takımın başına getirilecek teknik direktörlerle ilgili de basında birçok ismin adı geçiyor. Karabükspor Teknik Direktörü Igor Tudor başta olmak üzere Hasan Şaş ve Raşit Çetiner ikilisinin de ismi ön planda. FutbolArena twitter adresinden takipçilerimize, "Jan Olde Riekerink'in gönderilmesi halinde, Galatasaray'ın yeni teknik direktörü kim olmalı?" diye sorduk.
ÇOĞUNLUK  IGOR TUDOR'U İSTİYOR

Kulislerde konuşulan isimlerden Hasan Şaş, Raşit Çetiner, Igor Tudor ve 'Diğer' seçeneklerinin bulunduğu anketimizde ipi göğüsleyen isim belli oldu. Galatasaray taraftarlarının %36'sı yeni teknik direktörün Igor Tudor olmasını istedi. Karabükspor'un başındaki genç teknik adam, son olarak Beşiktaş galibiyetiyle dikkat çekmişti.

İşte anketimizin sonucu:

 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"