comScore

Tayyip Talha: "Beşiktaş'ın coşkulu oyunu tam bana göre"

09 Eylül 2022, Cuma 18:46
Tayyip Talha:

Tayyip Talha Sanuç, Beşiktaş'a transfer olduktan sonra, "Beşiktaş'ta olduğum için çok mutluyum. Çok kaliteli bir kadroya, büyük bir camiaya geldim. Beşiktaş'a oynamaya ve şampiyonluk yaşamaya geldim." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yeni transferi Tayyip Talha Sanuç, transferin ardından açıklamalarda bulundu. 

"ADIM  İLK KEZ ANILDIĞINDA ÇOK HEYECANLANMIŞTIM"
Beşiktaş camiasına katıldığım için çok mutluyum. Çok büyük bir camiaya geldim. Transfer sürecinde adım ilk Beşiktaş ile anıldığımda çok heyecanlanmıştım ve mutlu olmuştuım. Sürecin mutlu şekilde bitmesi için iki tarafa da teşekkür ediyorum. Beşiktaş'ta olduğum için çok mutluyum. Umarım Beşiktaş'ta başarılı sezonlar geçiririm. Beşiktaş'a oynamaya ve şampiyonluklar yaşamaya geldim. Çok kaliteli kadroya geldim. Büyük bir camiaya geldim. Beşiktaş taraftarının önünde oynamanın sorumluluğunu biliyorum. Umarım Beşiktaş taraftarını mutlu ederim. 

"HOCAMIZIN OYUNUNA KENDİMİ UYGUN BULUYORUM"

Sosyal medyadan takip ediyordum Valerien Ismael'in ağır idmanlar yaptırdığını. Genç yaştan itibaren kendimi tempolu ve coşkulu oyun sistemine uygun buluyorum. Sahada hırslı oynamamak için hiçbir neden yok. Saha kenarında da hocanın hırsını görebiliyoruz. Çok kaliteli futbolcularımız var. 

"O GÜN TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK TARAFTARININ BEŞİKTAŞ TARAFTARI OLDUĞUNU ANLAMIŞTIM"

17 yaşında Beşiktaş deplasmanına gelmiştim. O gün Türkiye'nin en büyük taraftarının Beşiktaş taraftarı olduğunu anlamıştım. Beşiktaş taraftarı önünde oynayabilmek çok özel. Bunu yaşayabileceğim için çok mutluyum. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!