comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tayfur Havutçu'dan Beşiktaş - Galatasaray derbisi yorumu

21 Eylül 2016, Çarşamba 15:07
Tayfur Havutçu'dan Beşiktaş - Galatasaray derbisi yorumu

Beşiktaş'ın eski futbolcu ve teknik direktörü Tayfur Havutçu, Cumartesi günü oynananacak Beşiktaş - Galatasaray derbisini yorumladı.

FutbolArena Röportaj - Süper Lig'in 5. haftasında Beşiktaş sahasında Galatasaray ile derbi mücadelesini verecek.
Beşiktaş'ın eski futbolcusu ve hocası Tayfur Havutçu, FutbolArena'ya özel açıklamalar yaptı.
Beşiktaş'ın bu seneye de iyi bir başlangıç yaptığını söyleyen Tayfur Havutçu, yeni transferlerle birlikte Beşiktaş'ın oturmuş bir kadrosu olduğunu belirtti.

Genç çalıştırıcı, Galatasaray'ın oyun olarak çok iyi olmasa da kazanma alışkanlığına ulaştığını belirtti.

İŞTE TAYFUR HAVUTÇU'NUN AÇIKLAMALARI

Geçen sezonun şampiyonu Beşiktaş bu sezona da iyi başladı. Yeni yapılan transferlerin katkıları da ortada. Oturmuş bir kadro var. Vodafone Arena, Galatasaray derbisinde Beşiktaş'ın büyük artısı olacak. Şenol Güneş de çok tecrübeli bir hoca. Ligi de çok iyi biliyor. Beşiktaş'ı derbide bir adım daha önde ancak derbilerde favori olmuyor.

"VODAFONE ARENA EN BÜYÜK ETKEN"

Galatasaray da yeni transferler yaptı. Onlar da ikinci yılına aynı hocayla girdiler seyiri yüksek bir karşılaşma bekliyorum.
Beşiktaş'ın o coşkulu arzulu oyunu seyircisi önünde daha da artacaktır. Kolay pozisyona giriyorlar. Yeni transferler çok kaliteli futbolcular. Talisca'nın katkısını görüyoruz. İlerde de benim tahmimince Cenk Tosun ilk 11'de başlayacak. Aboubakar da kaliteli ancak uyum sürecinden geçiyor. 

"GALATASARAY'DA TECRÜBELİ OYUNCULAR VAR"

Galatasaray maçlarını oyun olarak üst düzey oynamasa da kazanmayı bilen bir takım. Derbi karşılaşmalarını iyi bilen tecrübeli oyuncular var. İki takım da gol atan bir kimlikte. İki takım da birbirlerinin zaaflarından yararlanmaya çalışacaklar.

FutbolArena haber turu (26 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.