comScore

Galatasaray Galatasaray

Tarık Çamdal: 'Galatasaray'a dönmek istiyorum'

12 Ekim 2016, Çarşamba 09:17
Tarık Çamdal: 'Galatasaray'a dönmek istiyorum'

Eskişehirspor'da kiralık olarak forma giyen Tarık Çamdal, yeniden Galatasaray'a dönmek istediğini söyledi.

FutbolArena - Galatasaray'ın sezon başında Eskişehirspor'a kiraladığı Tarık Çamdal, sarı kırmızılı kulübe yeniden dönmek için elinden geleni yaptığını söyledi. 25 yaşındaki futbolcu, yaşının henüz genç olduğunu ve hedeflerinin devam ettiğini dile getirdi.

Fanatik Gazetesi'ne röportaj veren Tarık Çamdal'ın sözleri:
"GALATASARAY'A DÖNECEĞİM"


“Yaşım daha 25... Önümde uzun yıllar var. Hedeflerim her zaman büyük. Eskişehirspor'a Almanya'dan gelmiştim. Türkiye'yi Eskişehirspor'la tanıdım. Burada çok güzel günlerim oldu. Eskişehirspor'un düşmesi de beni çok üzmüştü. Galatasaray'dayken zaten sürekli yakından takip ediyordum, arkadaşlarımla görüşüyordum. Buraya gelme sebebim de buydu. Hep beraber en iyi performansı gösterip bu takımı hak ettiği, layık olduğu yere çıkarmak istiyoruz. Şampiyon olduktan sonra yeniden Galatasaray'a dönmek istiyorum.” 

"BENİM KABAHATİM YOK"

“Galatasaray'da oynamadığım için milli takımı da kaybettim. O yüzden buraya gelip kendimi eski gücüme getirip her şeye yeniden başlamak istedim. Galatasaray'da oynamamamın sebeplerine gelince; hoca değişiklikleri etkili olmuştur tabii ki ama oynayamadım sonuçta, ne diyebilirim ki... Benim bir kabahatim yok. Çünkü oynamadığım süreçte gerçekten çok çalıştım. Nasip, kısmet değilmiş demek ki. Ben varımı yoğumu, her şeyimi ortaya koydum. Ama olmadı, bir türlü kendi performansım, asıl oyunum çıkmadı ortaya.” 

"YAYIN SORUNU ŞANSSIZLIK"

“Kendimi göstermek için buraya geldim ama yayın olmaması çok kötü. Sonuçta iyi oynuyorsunuz, kendinizi göstermek istiyorsunuz ama yayın olmadığı için bunu başaramıyorsunuz. Bu ligde oynayan birçok kaliteli futbolcu var. Maçların yayınlanmasını en az taraftarlar kadar biz de istiyoruz. Ailelerimiz Almanya'da izlemek istiyorlar. Ama izleyemiyorlar.” 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.