comScore

Galatasaray Galatasaray

Tarık Çamdal: 'Galatasaray'a dönmek istiyorum'

08 Eylül 2016, Perşembe 12:58
Tarık Çamdal: 'Galatasaray'a dönmek istiyorum'

Galatasaray'dan Eskişehirspor'a kiralanan Tarık Çamdal, yeniden sarı kırmızılı takıma dönmek istediğini söyledi.

FutbolArena - Galatasaray'ın Eskişehirspor'a kiraladığı Tarık Çamdal, yuvasına döndüğünü ancak takımını Süper Lig'e çıkararak yeniden Galatasaray'a gitmek istediğini söyledi.

AA'ya konuşan Taık Çamdal'ın açıklamaları şu şekilde;
"ESKİŞEHİR BENİM YUVAM"

"Burası benim yuvam. Birçok takımdan teklif almama rağmen Eskişehirspor'u tercih ettim. Eskişehirspor'un geçen yıl düşmesine çok üzüldüm. Bu takımın yeri Süper Lig'dir. Eskişehirspor ve bu kent, Süper Lig'de olmalıdır. Ben de eski formuma kavuşup, Eskişehirspor'un bir üst lige çıkmasına katkı sağlamak istiyorum. Eskişehirspor'da göstereceğim iyi performansla yeniden milli takım formasını giymeyi hedefliyorum. İnşallah, elimizden geleni yapıp, bu takımı ait olduğu Süper Lig'e çıkartacağız."

"GALATASARAY'A DÖNMEK İSTİYORUM"

"Galatasaray'a bir kırgınlığım yok. Sarı-kırmızılı takıma transfer olduğumda şanssız bir dönem geçirdim. Orada forma şansı bulamadım. Eskişehirspor'daki iyi performansımı orada gösteremedim. Eskişehirspor'da eski formumu yakalayacağıma inanıyorum. Çok çalışıp, bu takımı Süper Lig'e çıkartarak, Galatasaray'a dönmek istiyorum. 25 yaşındayım ve daha kendimi geliştirebilirim."


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.