comScore

Tarihi transfer! Juventus'un hedefi Ronaldo'nun yanına Messi

22 Ağustos 2020, Cumartesi 18:01
Tarihi transfer! Juventus'un hedefi Ronaldo'nun yanına Messi

İtalyan basını, Barcelona'dan ayrılma kararı alan Juventus'un Messi'yi transfer etmek için devrede olduğunu yazdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Flaş iddia! Barcelona'da geleceği hala belirsiz olan ve son olarak Koeman ile yaptığı görüşmede "Kendimi artık Barcelona'da hissetmiyorum" diyen Messi için Juventus'un devrede olduğu öne sürüldü. 

JUVENTUS'UN RÜYASI "MESSI - CRISTIANO RONALDO"
İtalyan basınında Corriere dello Sport, "Juventus'un Messi - Ronaldo" rüyası başlığındaki haberde, Juvenetus'un Barcelona'dan ayrılmak isteyen Messi'yi transfer etmek istediğini, Ronaldo ile Messi'yi aynı takımda buluşturarak tarihi bir transfere imza atma hedefinin olduğu vurgulandı. MESSI'NIN KOEMAN İLE GÖRÜŞMESİ

Messi tatilini yarıda keserek teknik direktör Ronald Koeman ile gelecek planları hakkında görüştü. RAC1'in haberine göre, Arjantinli yıldız kendisini artık Barcelona dışında gördüğünü söyleyerek ayrılık sinyali verdi. Messi, "Geleceğimi artık Barcelona'da görmüyorum." dedi. 

Öte yandan Ronald Koeman basın toplantısında Messi'nin takımda kalmasını istediğini söylemişti. Koeman, "Messi dünyanın en iyisi. Barcelona için çok önemli bir oyuncu ve umarım takımda kalır." ifadelerini kullandı.

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"