comScore

Adanaspor Adanaspor

Taraftarlardan yönetime tepki - Adanaspor haberleri

22 Şubat 2017, Çarşamba 20:00
Taraftarlardan yönetime tepki - Adanaspor haberleri

Adanasporlu taraftarlar, yönetime tepki gösterdi ve terörist değil, taraftarız diye bağırdı...

FutbolArena - Adanaspor yönetiminin bu haftaki antrenmanları basına ve taraftara kapatma kararı, bir grup Adanaspor taraftarı tarafından protesto edildi.


Adanaspor taraftarından Başkan Bayram Akgül'e protesto


Antrenmana alınmama kararına tepkilerini Osman Yereşen Tesisleri'ne gelerek gösteren Adanaspor Taraftarlar Derneği üyeleri, Kulüp Başkanı Bayram Akgül'ü protesto etti. Dernek Başkanı Refik Gül: "Bu takım düşmesin, düşerse tesisten kimsenin ceketini almasına bile müsade etmeyeceğiz!" dedi.

Taraftarlar ise toplu tezahüratlarda “Terörist değiliz, taraftarız biz”, “Taraftar burada, Bayram Akgül nerede”, “Bu takım düşerse katliam çıkar” ve “Aşkımız renklere, sizlere değil” şeklinde slogan atarak tepkilerini gösterdi ve sonrasında olaysız bir şekilde dağıldı. 
 

Levent Şahin, Adanaspor'u ligde tutabilecek mi?


Ligde 17 puanla 17. sırada kalan Adanaspor'un genç teknik direktörü Levent Şahin, Osmanlıspor maçı sonrasında "Rakibimizi tebrik ediyoruz, hafta içinde oynayacağı Avrupa Ligi maçında da başarılar diliyorum." derken maçla ilgili olarak ise, "Hiç beklemediğimiz, düşünmediğimiz oyun tarzı ile goller yedik. Sadece 1 maç kaybettik, yarışın devam ettiği bilinci içindeyiz gerekli dersleri çıkarıp alabileceğimiz puan ve puanlarla yolumuza devam edeceğiz. Sonuçta bir yarışın içindeyiz. Kimsenin şüphesi olmaması lazım bundan sonra hataları en aza indirip yolumuza devam edeceğiz. İlk kez bir maçta bu kadar çok top kaybı oldu. Bu da çok fazla çaba sarf etmenin sonucu oldu. Üç maç bu kadar puan getiren takımı överken, bir mağlubiyetle de çok eleştirmemek yermemek lazım. Sonuçta yolumuza devam ediyoruz" şeklinde konuşmuştu.
Haber: Alpaslan Edizer / Alanya

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"