comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Taraftarlardan futbolculara moral ziyareti - Eskişehirspor Haberleri

26 Şubat 2017, Pazar 00:21
Taraftarlardan futbolculara moral ziyareti - Eskişehirspor Haberleri

Eskişehirspor taraftarları bando eşliğinde tesislere geldi. Mustafa Denizli'den şampiyonluk sözü aldı.

FutbolArena - TFF 1. Lig'in 22. haftasında Ümraniyespor ile karşılaşacak olan Eskişehirspor'a taraftarlarından tam destek geldi.
 

Eskişehirspor taraftarları Mustafa Denizli'den şampiyonluk sözü istedi


Anadolu Ajansı'nın haberine göre Bando Es-Es eşliğinde Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesislerine gelen taraftarlar tezahüratlarla takıma moral verdi.

Şampiyonluk sözü isteyen taraftarların yanına giden Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, "Hiç şüpheniz olmasın isteğiniz mutlaka gerçekleşecek. Siz bize burada değil, yarınki maçta lazımsınız. Çok teşekkür ederiz.'' diye konuştu.
''ÜMRANİYESPOR BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ''

Eskişehirspor'un teknik direktörlük görevini kabul eden Mustafa Denizli, ilk sözlerinde şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bu hafta sonu sahamızda yapacağımız Ümraniyespor maçı benim için de son derece önemli ve heyecan verici bir buluşma olacak. Buraya ne için geldiğimizi biliyorum. Ne için bu göreve davet edildiğimi biliyorum. Hiçbir koşul gözetmeksizin bu çalışmayı beynimde ve yüreğimde hissettiğim için burada başladım. Önümüzde yol haritası var. 13 haftalık süreçte belki puan kayıpları da olacak ancak bunların hiçbiri bizi hedefimizden şaşırtmayacak. Hedefimiz belli, bu hedefi mutlaka vuracağız. Puan kaybetmeden gidersek daha iyi olur. Buraya bir hedef için geldim. Yılın sonunda hepimiz bu hedefi yakalayacağız. Taraftarımız bu hafta stattan mutlu ayrılmak istiyor. Onları böyle yollamak bizim görevimiz."

"Her gün daha iyisini üstüne koyarak devam etmek istiyoruz. Hafta sonu önemli ama sezon sonu daha önemli. Bütün çalışmalarımız bu yönde olacak. Bu hafta takımımın başında olacağım. Taraftarımızla buluşmak için sahaya takımımın başında çıkacağım."

Spor Toto Süper Lig'e çıkma mücadelesi veren Eskişehirspor, 22. hafta maçları öncesinde, zirvenin 4 puan gerisinde 36 puan ve averajla 4. sırada bulunuyor.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)