comScore

Karabükspor Karabükspor

Taraftarlar tesisleri bastı! 'Kaç paraya sattın Tudor?'

14 Şubat 2017, Salı 21:11
Taraftarlar tesisleri bastı! 'Kaç paraya sattın Tudor?'

Taraftarların tepkisine cevap vermeyen Igor Tudor, idmanın gerçekleşeceği diğer tesise gitmek üzere otobüsteki yerine geçti.

FutbolArena - Kardemir Karabükspor'da Galatasaray ile anlaşan teknik direktör Igor Tudor'a son antrenmanda taraftarlar sert tepki gösterdi.

'KAÇ PARAYA SATTIN?'
Kulübün idari tesislerine gelen bir grup taraftar, orada bulunan Hırvat çalıştırıcı aleyhine 'Kaç paraya bizi sattın?' tezahüratlarında bulundu. Taraftarların tepkisine cevap vermeyen Igor Tudor, sakin bir şekilde idmanın gerçekleşeceği diğer tesise gitmek üzere otobüsteki yerine geçti.

Hırvatistan'dan döndükten sonra takımıyla ilk ve son antrenmanına çıkan Tudor'un neşeli tavırları dikkat çekti. Karadeniz temsilcisinin taraftarları antrenmanda da Tudor'a tepki göstermeye devam etti.

BAŞKANDAN TUDOR AÇIKLAMASI

Öte yandan FutbolArena'ya konuşan Kardemir Karabükspor Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, 'Igor Tudor yarın takımdan ayrılacak.' açıklamasını yaptı.

Tankut sözlerinde, "Bu akşam kulübe gelen Tudor, takımın menajerine ‘yarın takımdan ayrılacağım. İsterseniz idmana çıkmayabilirim' demiş. Menajer beni aradı. Ben de idmana çıksın dedim. Yarım saat idman yaptırdı. Tudor, Galatasaray'la işi bitirdiğini söylemiş." ifadelerini kullandı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)