comScore

FutbolArena TV

Taraftara Bruma ve transfer müjdesi!

01 Mayıs 2017, Pazartesi 22:49

FutbolArena - Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Bursaspor maçının ardından gündeme ilişkin sorulara cevap verdi. 

"YÖNETİMİN TUDOR'A SÖYLEDİĞİ FORMAT YOK"

"Teknik Direktör olarak bu kararı verdi. Fenerbahçe maçında da bu şekilde sisteme karar verdi. Yönetimin Tudor'a söylediği bir formasyon yok. Fenerbahçe maçında da böyleydi. Sadece Semih değişikliği vardı, o da sakatlık. Aynı mantık ve istekle! Hocanın verdiği antrenman programıyla oyuncuların kendilerine güveninin artması artı bir durum. Sonuçta sahada hocanın ve hepimizin istediği gibi mücadele eden, sürekli koşan ve kalitesini ortaya çıkaran bir takım vardı."

"65 MİLYON EURO'DA SIKINTI YOK"

"Bu sezon için 65 milyon euro sınırda sıkıntı yok. Bundan sonraki seneler için nasıl bir anlaşma olacağını sonra göreceğiz. Şu anda biz hesaplarımızı yaptığımız zaman sıkıntımız yok. 65 milyon euro'nun içerisindeyiz. Diğer seneleri daha sonra göreceğiz."

Galatasaray transfer yapacak mı?


Cenk Ergün önümüzdeki sezonun transfer politikasıyla ilgili olarak ise şu açıklamaları yaptı: "Transferde isimler için erken. Bu kadroyla sezon sonuna kadar tüm maçlarımızı kazanmak için oynayacağız. Ondan sonra şu anda verdiğimiz kararlar sezon sonu itibariyle uygulamaya geçecek. Bunun için de şimdiden hemen hemen her pozisyonda teknik heyetimize ve yönetimize sunabileceğimiz Galatasaray'a yakışır, sahada her zaman olduğu gibi bütçemiz içerisinde kaliteli bir takım oluşturacağız. Kısa süre sonra bu dönem içerisinde mümkün olduğunca katılacak oyuncularımızı çözüp sezon hazırlığımıza başlamak istiyoruz. "

Galatasaray'da Bruma'nın sözleşmesi yenilenecek mi? 


Sportif Direktör Cenk Ergün, Bruma'nın takımdaki geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. "İngiltere'den haberler var. Biz de bunu biliyoruz yetkisiz olan insanların açıklamalarından biliyoruz. Konuyla ilgisi olmayan insanlar konuşuyor. Oyuncudan veya bize gelen başka bir resmi teklif yok. Oyuncu sözleşmesini yenilemek istediğini bize söyledi. Biz de kendisiyle konuşuyoruz."

Galatasaray Videoları