comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Taraflar bu hafta mahkemeye çıkıyor

17 Şubat 2014, Pazartesi 20:37

FutbolArena, Emre'nin Kasımpaşa maçında ettiği küfrün ardından detaylara ulaştı.Bu hafta mahkeme var.

FutbolArena Özel - Türkiye, Emre Belözoğlu'nun Kasımpaşa yedek kulübesine ettiğiküfrü konuşuyor. Futbol Arena yaşanan bu olayın tüm detaylarına ulaştı. Bu haftabirde geçen sezon edilen küfrün mahkemesi var.

VARAN 1

BU HAFTA MAHKEME VAR YENİ KÜFÜR DELİLGÖSTERİLECEK

24 Şubat 2013'te Kadıköy'deki maçta Kasımpaşa SportifDirektörü Oğuz Erkan'a küfür etmesi yargıya taşınan Emre'ye 2 yıl 4 ay hapisistemiyle dava açılmıştı. Pazar günü oynanan maçta da Emre Kasımpaşa yedekkulübesini hedef alarak “Senin a.. s... o.. ç..” demişti.

Geçen yıl yaşanan olayın ardından taraflar mahkemelikolmuştu. Ve bu hafta davanın ikinci duruşması görülecek. Emre Belözoğlu 12Aralık'ta yapılman ilk duruşmaya katılmadığı için bu duruşmaya gelmek zorunda.Emre'nin hazır bulunması beklenen duruşmada Kasımpaşa cephesi Emre'nin Pazargünü ettiği küfürleri de delil olarak mahkemeye sunacak.

VARAN 2

OLAY NASIL YAŞANDI

Dünkü maçta Emre geçen yıl olduğu gibi Kasımpaşa yedekkulübesine küfür etti. Emre'nin neden küfür ettiği merak edilirken, Twitter'aEmre'nin küfür ettiği sırada Kasımpaşa yedek kulübesinin fotoğrafları düştü.Fotoğrafta Kasımpaşa Sportif Direktörü Oğuz Erkan ve kalecisi İlker Avcıbay var.

O isimlerden İlker Avcıbay, küfür olayını şöyleanlattı.

“Maçın 5. Dakikasında Mehmet Topuz hemen bizim yedekkulübemizin önünde Donk'a bir faul yaptı. Ben de ayağı kalkıp, yan hakeme “hocamgörmedin mi” dedim. Oğuz Erkan da o sırada hakeme doğru ilerledi. Bunun üzerineEmre koşarak bizim yedek kulübesine geldi ve bana bağırarak “Ulan İlker oturyerine” dedi. Ardından Oğuz Erkan'ı görünce o küfrü etti.

VARAN 3

ÇEŞMEDE GERGİNLİK

Bu arada geçen yıl yaşanan küfür olayından sonra yaz ayındaÇeşme'de karşılaşan İlker Avcıbay ile Emre Belözoğlu arasında kısa süreli birgerginlik yaşandı. Kısmen basına yansıyan olay görülen ilk mahkemede deanlatıldı. Emre ile İlker Avcıbay arasında yaşanan bu gerginliğin nedeniyseEmre'ye açılan davaydı.

Davada Kasımpaşa Sportif Direktörü Oğuz Erkan'ın tanığı iseİlker Avcıbay'dı. Çeşme'de yaşanan gerginliğin nedeniyse Emre'nin İlkerAvcıbay'ın tanık olmasından duyduğu rahatsızlıktı. İkili arasında geçen bu kısasüreli gerginliği aralarında Burak Yılmaz'ın da olduğu birkaç kişiyatıştırdılar. 12 Aralık'ta görülen ilk duruşmada tanık olarak dinlenilenKasımpaşa kalecisi İlker Avcıbay ise, "Emre, Oğuz Erkan'a yönelik küfretti"demişti.

Haber: Aydın Cingöz

Yasal Uyarı : Bu haber kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.