comScore

Galatasaray Galatasaray

Tanju Çolak ve Rıdvan Dilmen yıllar sonra

20 Haziran 2016, Pazartesi 14:55
Tanju Çolak ve Rıdvan Dilmen yıllar sonra

Araları açık olan Rıdvan Dilmen ile Tanju Çolak uzun bir aradan sonra aynı kareye girdiler.

FutbolArena Detay - Türk futbolunun iki eski yıldızı Rıdvan Dilmen'le, Tanju Çolak'ın arasının uzun süredir açık olduğu biliniyordu. 

DİLMEN, ÇOLAK'IN TELEFONNU DİNLETMİŞTİ

İkili arasındaki gerginliği ana dayağıysa Dilmen'in Çolak'ın telefonlarını dinletmesi olmuştu.  Tanju Çolak ayrıca Rıdvan Dilmen'in kendisini kıskandığını ifade ederek aralarının açık olduğunu söylemişti.

“RIDVAN DİLMEN BENİ KISKANIYOR”

2012'de Akşam Pazar ekinden Sibel Ateş Yengin'in sorularını yanıtlayan Tanju Çolak şöyle konuşmuştu. 

“-Aranızda kıskançlık olduğu yazılıp çiziliyor, öyle mi?

Evet, beni kıskanıyor.

-Sizin onu kıskandığınız söyleniyor...

Ben onun neyini kıskanayım! Futbolda bir başarısı mı var? Nerede başarısı var? Sadece yorumculuğu güzel yapıyor. Bendeki apoletler bugün Türkiye'de kimsede yok. Onlar beni kıskansın. Benim bir sürü işim var, bir adamlığım var. Futbolu bırakalı kaç yıl oldu, bu halk beni niye hala seviyor? Hala insanların sevip saygı duyduğu biriyim. Üstelik o kadar da az televizyona çıkmama rağmen...

“RIDVAN DİLMEN TELEFONLARIMI DİNLETMİŞ”

-Telefonunuzu dinletme olayı nasıl olmuştu?

Sabah sekiz, yatıyorum, eşim yanımda. Sabahın köründe telefonla uyanıyoruz, 'Organize Şube'den arıyoruz' diyorlar. Polislere nedenini soruyorum, 'Gelmeniz lazım, müştekisiniz' diyorlar başka da bir şey demiyorlar. Müştekinin ne olduğunu da bilmiyorum. Hemen avukatımı arayıp 'Olayı anlatıp müştekisin dediler, ne demek bu' diye sorunca o da 'Tamam sen mağdursun' demişti. Mağdurmuşum meğer. Hemen Organize İşler'e gittim. Kapıda karşılayan görevlinin odasına çıktık. Memur 'Size bir şey söyleyeceğim ama sakın gülmeyin' diyor. İyice merak ediyorum, bunu söylerken memurun da yüzünde gülümseme var ve 'Rıdvan Dilmen telefonlarınızı dinletmiş' diyor. O an duyduklarıma inanamamıştım. Şikayetçi olup olmadığımı sordular ben de, 'O benim kardeşim, boşluğuna gelmiştir' deyip şikayetçi olmadım. Sonra da Rıdvan bize küstü.”

CUMHURBAŞKANI'NIN DAVETİNDE AYNI KARADELER

4-5 yıldır yaşanan olaylar nedeniyle araları açık olan ilk kez Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Hubar Köşkü'nde verdiği iftarda aynı karede yer aldılar.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.