comScore

FutbolArena TV

Tamer Tuna: "Naim Süleymanoğlu halteri kaldırdığında o yükün altına biz de giriyorduk"

18 Kasım 2017, Cumartesi 17:35

Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, Bursaspor karşılaşmasının ardından yaptığı değerlendirmede, oynamak isteyen iki takım olduğunda futbolun zevk verdiğini söyledi. Tuna ayrıca, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Naim Süleymanoğlu için de, “Bizim için inanılmaz değerli bir insandı. Halteri kaldırdığında o yükün altına beraber girdiğimizi hissediyordum” dedi. 
Süper Lig'in 12. haftasında deplasmanda Bursaspor ile karşılaşan Göztepe, sahadan golsüz eşitlikle ayrıldı. Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, sözlerine tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Olimpiyat şampiyonu, eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun ölümünden dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek başladı.
Tuna, “Naim Süleymanoğlu'nun ölüm haberini aldık. Bizim için inanılmaz değerli bir insandı. Futbolcudan öte idoller olur, bunların başındaydı. Halteri kaldırdığında o yükün altına beraber girdiğimizi hissediyordum. Benim için idoldü. Allah'tan rahmet, ailesine sabır diliyorum” dedi.

Göztepe Videoları