comScore

FutbolArena TV

Tamer Tuna: "Buradan kazanarak ayrılmak güzel"

14 Ekim 2017, Cumartesi 20:55

Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, hataların olduğu bir maçı galibiyetle tamamlamanın sevindirici olduğunu kaydetti. Tuna, hedeflerinin seneye de Süper Lig'de olan bir Göztepe için çalışmak olduğunu vurguladı. 
Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Tuna, hepsi birbirinden değerli oyuncularla kazanmanın daha keyifli olduğunu kaydetti.
Oyuncularının gayretlerinin sahada meyvesini almanın çok iyi olduğunu dile getiren Tuna, ilk yarı hem rakibin hem kendilerinin gol yediğini hatırlattı.
Kazanmak isteyen bir rakibe karşı iyi oynadıklarını ve rakibi iyi analiz ettiklerini kaydeden Tamer Tuna, “Rakip evinde kazanmak istiyordu. Rakibin alanlarını iyi daralttık ve takım bütünlüğüne engel olduk. İlk yarı 2-0 öne geçtik. Rakibimiz eksik kalınca ve geride olunca ofansif oyuncularını oyuna aldı. Biz de bugüne kadar kalemize en yakın oyunu oynadık. Bunun temel nedeni oyun anlayışıydı. Hataların olduğu bir maçı galibiyetle tamamladık. Buradan kazanarak ayrılmak güzel” diye konuştu.
Galibiyeti sakatlığı bulunan Hakan Cinemre'ye armağan ettikl

Göztepe Videoları