comScore

Tamam mı devam mı ne demek? Tamam ne demek? Twitter ve facebook tamam etiketi (#TamammıDevammı flaş paylaşımlar)

09 Mayıs 2018, Çarşamba 13:31
Tamam mı devam mı ne demek? Tamam ne demek? Twitter ve facebook tamam etiketi (#TamammıDevammı flaş paylaşımlar)

Tamam tweeti neden TT oldu? #Tamam nedir ve özellikle insanlar neden tamam diyor? sorusunun cevabını arayanlar, 1 gün içinde 1 milyonu aşkın #tamam paylaşımının ardından insanlar neden tamam diyor ve facebook tamam sorgulamasını yoğun bir şekilde yapmaya başladı. 8-9 Mayıs #tamam twitter paylaşımları dışında tamam ne, tamam nedir ve nedir bu tamam? gibi merak edilen soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Tamam nedir? 8 Mayıs Salı gününden itibaren sosyal medyada 1 milyondan fazla #tamam etiketi altında atılan tamam tweetleri sosyal medya dışında internet ortamında da büyük ilgi gördü. Öte yandan Tamam tweetleri sadece Türkiye değil, 8 Mayıs Salı günü yurt dışındaki birçok ajansa da konuk oldu. İnsanlar bu haberlerin ardından tamam ne? İnsanlar neden tamam diyor? Tamam ne ve tamam nedir? gibi soruları araştırmaya başladı. Facebook tamam anlamını merak edenler için twitter'da #tamam etiketine dair tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. İşte sosyal medyada 1 gün içinde patlayan #tamam etiketine dair bilmeniz gereken tüm detaylar. 

#Tamam etiketi 8 Mayıs Salı günü twitter'da kısa süre içinde trend topic olurken, 9 Mayıs Çarşamba günü de Günaydın TAMAM etiketi altında 47 bin üzerinde tweet atıldı. Bu kadar yoğun bir şekilde Twitter ve Facebook'ta tamam paylaşımı yapılırken, bunun üzerine vatandaşlarımız "Nedir bu tamam? Tamam ne? Tamam nedir? İnsanlar neden tamam yazıyor? Sosyal medyada neden tamam yazılıyor?" şeklinde aramaya başladı. #Tamam etiketi üzerine güncel haberler, kimlerin #tamam yazdığını ve #tamam ne demek? sorusunun cevabına haberimizin devamından ulabilirsiniz. 
 

#Tamam twitter haberleri (Twitter #tamam nedir?)


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Milletimiz tamam derse biz kenara çekiliriz" açıklamasının ardından twitter'da #tamam etiketi bir anda popüler oldu. 9 Mayıs Çarşamba günü ise Tamam tweeti dışında TamammıDevammmı etiketi twitter'da popüler oldu. Peki nedir Günaydın TAMAM ve TamammıDevammı etiketleri? Günaydın TAMAM ve TamammıDevammı ne anlama geliyor? 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a muhalif olan kesim, 24 Haziran seçimleri öncesinde twitter'da başlatılan #Tamam etiketi altına 1 milyonu aşkın tweet attı. Kısa süre içerisinde hem twitter, hem de Facebook'ta fenomen olan tamam paylaşımı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı savunan kesim ise buna karşın Devam etiketi altında yine bir o kadar paylaşımda bulundu. 9 Mayıs Çarşamba günü TamammıDevammı etiketi twitter'da trend topic oldu. İşte dünden bugüne ön plana çıkan T A M A M paylaşımları:


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "TAMAM" açıklaması


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün partisinin grup toplantısında, "Bizi İstanbul Büyükşehir Başkanlığı'na da, AK Parti Genel Başkanlığı'na da, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı'na da milletim getirdi. Onlar 'Tamam' derse, kenara çekiliriz" dedi. Erdoğan'ın bu açıklaması Twitter'da hem dünya hem de Türkiye gündeminde birinci sıraya geldi. Twitter'da 'TAMAM' mesajını veren kullanıcıların attığı tweet'lerin sayısı 1 milyonu geçti.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"