comScore

Talisca'ya Brezilya Teknik Direktörü Tite'den övgüler

23 Mart 2018, Cuma 00:28

Brezilya Teknik Direktörü Tite, Rusya ve Almanya ile oynanacak olan hazırlık maçları öncesinde basın toplantısında Talisca hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta sergilediği başarılı performansın ardından Brezilya Milli takımına seçilen Anderson Talisca, antrenmanlarda hırsı ile dikkat çektiyor. Brezilya'nın Rusya ve Almanya ile oynayacağı hazırlık maçlarının kadrosuna dahil edilen Talisca hakkında teknik direktör Tite önemli açıklamalarda bulundu. 

 

Talisca ve Brezilya Milli takımı haberleri


Beşiktaş'ta forma giyen yıldız futbolcu Anderson Talisca'nın Brezilya Milli takıma seçilmesinin ardından Brezilya Teknik Direktörü Tite, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 
Tite yaptığı açıklamada, "Hem Willian Jose, hem de Talisca bu takıma ciddi farklılıklar katacaktır. İkisi de yetenekli oyuncular ve farklı karakter, farklı yeteneklere sahipler." diye konuştu. 

ADRİANO'DAN TALİSCA'YA RİVALDO BENZETMESİ

Adriano Brezilya basınına Talisca hakkında yaptığı açıklamada, "Oyun karakteri olark Rivaldo'ya benziyor. Zaten yeteneğinden hiçbir şekilde şüphem yok. Sergilediği başarılı performansın ardından Brezilya Milli takımına seçilmeyi hak etti. Umarım bu fırsatı iyi değerlendirir ve Brezilya Milli takımında başarılı olur." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.