comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Talisca'dan Fikret Orman'a mesaj! 'Paraya kıysın'

08 Eylül 2016, Perşembe 09:34
Talisca'dan Fikret Orman'a mesaj! 'Paraya kıysın'

Beşiktaş'ın yeni transferi Anderson Talisca, 25 milyon Euro'luk satın alma opsiyonuyla ilgili konuştu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Benfica'dan 2 yıllığına kiraladığı Anderson Talisca, 25 milyon Euro'luk satın alma opsiyonuyla ilgili olarak, "Başkan biraz paraya kıysın" yorumunu yaptı.

"FİKRET ORMAN BİR GÜZELLİK YAPAR"
Milliyet'te yer alan habere göre Beşiktaş'ta mutlu olduğunu ve burada kalmak istediğini söyleyen Brezilyalı futbolcu, "Ben iyi futbol oynadıktan sonra artık Başkan Fikret Orman da bir güzellik yapar! Benim için Benfica'ya ödemeyi düşündüğü bonservisi biraz daha arttırırsa bu iş olur" dedi.

"RİVALDO BENİM İDOLÜM"

"Sen yeni Rivaldo musun?" sorusuna "O benim idolüm" diyerek lafa başladı ve "İkimiz de sol ayaklıyız. Fiziksel olarak da birbirimize benziyoruz. Oyun stillerimizin aynı olması gibi ikimiz de teknik oyuncularız" yorumunu yaptı.

"Geçmişte Beşiktaş'ta oynamış hangi Brezilyalıları tanıyorsun" sorusu oldu. Hiç düşünmeden, "Kleberson ve Ricardinho" dedi ve devam etti: "Her ikisi de çok büyük oyuncular ve Brezilya'da sevilen isimler."

"BEŞİKTAŞ'TA OYNAMAK İSTİYORUM"

"Her şey çok hızlı gelişti, çünkü ben Beşiktaş'a gelmek istedim. Sanırım benim de İstanbul'a gelme arzum olduğu için bu transfer çabuk gerçekleşti. Bu haberler gerçeği yansıtmıyor. Başkan benim bonservisimi almak isterse ben uzun yıllar Beşiktaş'ta futbol oynamak istiyorum."

"ŞENOL GÜNEŞ'İN SİSTEMİNİ SEVDİM"

"Hocanın vereceği görev ne olursa olsun yerine getirmeye çalışacağım. Hücum futbolu oynayan bir takımda yer almak mutluluk verici. Hocamızın vereceği görev ne olursa olsun yerine getirmeye çalışacağım. Bugün ne oynadığımız önemli değil. Üç kulvarda zor maçlarımız olacak. Güçlü takımlara karşı defansif oynayabiliriz. Buna da uyum sağlayacağıma inanıyorum. Ama tabi ki hücum mantalitesinde oynayan bir takımda yer almak benim için mutluluk verici."

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.