comScore

Suudi Arabistan'da tarihi galibiyet sonrası neler söylendi?

22 Kasım 2022, Salı 16:13
Suudi Arabistan'da tarihi galibiyet sonrası neler söylendi?

Suudi Arabistan Teknik Direktörü Herve Renard, Arjantin galibiyetinin ardından "Tarihi bir galibiyet. Bunun izleri sonsuza dek sürecek ama hemen önümüzdeki maçlara odaklanıp çalışmaya başlamalıyız." dedi. 

FutbolArena Dış Haberler - Dünya Kupası'nda gruptaki ilk maçında Arjantin'i 2-1 mağlup ederek rakibinin 36 maçlık yenilmezlik serisine son veren Suudi Arabistan'da teknik direktör Herve Renard, temkinli konuştu. 

Suudi Arabistan Teknik Direktörü Herve Renard: "Arjantin galibiyeti kutlamamız 20 dakika sürdü ve bitti. Şimdi diğer iki maça odaklanacağız." dedi ve gelecek için şu ifadeleri kullandı:
"Mutlu olmayı hak eden 35 milyon Suudi Arabistanlı var. Onları düşünmeliyiz. Galibiyetten sonra çok rahatladım. Evet, tarihi bir galibiyet aldık ve sonsuza dek bunun izleri sürecek. Ancak aynı zamanda geleceğe odaklanamlıyız. Mutlu olmayı hak eden taraftarlarımız bu galibiyeti kutlayacaktır ama bizim hemen kalan maçlara çalışmamız gerekiyor. "

SUUDİ ARABİSTAN'DA 2 FUTBOLCU DÜNYA KUPASI'NI KAPADI

Arjantin galibiyetinin ardından Suudi Arabistan'da iki futbolcu sakatlığı nedeniyle turnuvayı kapadı. Al Shahrani'nin çenesi ve 3 dişi kırıldı. Ayrıca yine maçta sakatlanan Al-Faraj için de teknik direktör Herve Renard, oyuncunun sakatlığı nedeniyle turnuvayı kapadığını söyledi.  

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!