comScore

Survivor'dan elenen Cumali gözyaşlarına boğdu! (Survivor ada konseyi Cumali Hakan vedası)

17 Nisan 2018, Salı 00:42

Survivor'da ada konseyinde Gönüllüler takımında adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Hakan, Damla ve Cumali arasında halk oylaması sonrasında en az oyu alan yarışmacı Cumali oldu. Cumali'nin ada konseyindeki vedası ve özellikle Hakan Hatipoğlu'na sarılırken gözyaşlarını tutamaması konseye damgasını vurdu. Peki Cumali Akgül kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapar? Survivor'dan elenen Cumali'yi yakından tanıyalım. 

FutbolArena - Survivor Gönüllüler takımında elenen yarışmacı belli oldu. Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Gönüllüler takımında adaya veda eden isim Cumali Akgül oldu. Bugüne kadar girdiği potalardan kazançlı çıkan Cumali, Hakan ve Damla'nın eleme adayı olduğu hafta halk oylaması sonrasında en az oyu alan Cumali adaya veda eden yarışmacı oldu. Cumali'nin elenmesinin ardından ada konseyindeki duygusal vedayı izleyen Survivor izleyicileri adaya veda eden Cumali Akgül'ün hayatını merak etmeye başladı. Cumali Akgül kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapar? sorularının cevapları haberimizde. 


Survivor gönüllüler takımında kim gitti? (Cumali, Damla, Hakan)


Survivor'da Cumali'nin elenmesinin ardından Cumali fanları büyük bir üzüntü yaşarken, Cumali ada konseyinde yaptığı konuşma ve tüm takımla vedalaşmasıyla izleyenleri adeta gözyaşlarına boğdu. Cumali'nin özellikle Survivor ada konseyinde Hakan'la vedalaşması izleyenleri duygulandırırken, Hakan Hatipoğlu ise elenen Cumali'ye sarılırken gözyaşlarına hakim olamadı. 

CUMALİ'NİN ADA KONSEYİ KONUŞMASI

 Aç kaldım, açıkta kaldı. Sakatlandım. Bunların hepsine göğüs gerdim. Bugün buradayım. İlk önce takdir Allah'ındır, sonra halkındır. Gidersem elbette üzülürüm. Kalırsam da savaşımı en iyi şekilde vererek yoluma devam ederim. Benim için Survivor gerçekten çok güzeldi. Öncelikle bana sahip çıkan evler, bana destek gösteren bütün insanlardan hellalik istiyorum. Gerçekten çok emekleri geçti. Ondan sonra siz hakkınızı helal edin. Gerçekten çok iyi insanlar tanıdım. Yola çıktığımda 
 

Survivor'da Cumali elendi (Ada konseyi Cumali Hakan vedası)


Cumali'nin vedasının ardından ise Acun Ilıcalı da duygusal bir konuşma yaptı. Ilıcalı, "Bu hafta başka türlü bir oylama vardı ve dediğim gibi çok zorlukları başardın. 3 oylamadan çıktın. Survivor'da seyirci biraz da performansla ilgili analiz yapıyor diye düşünüyorum -ki, bu oylamada belli oldu. Bence Survivor'ın kaybedeni değil, kazananısın. Ben seni tanıdığım için mutlu oldum. İnşallah aileni de tanıma fırsatım olur. İleride zaten birlikte olacağız. Kuzey Kıbrıs'taki büyük finale bütün aileni bekliyorum." diye konuştu. 


Survivor Cumali kimdir?


1986 yılında Iğdır'da dünyaya gelen Cumali Akgül, evli ve dört çocuk babasıdır. Daha önce defalarca Survivor'a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 günlük yürüme serüveninden sonra Beyazıt Öztürk'ün ısrarları ile Survivor 2018 Gönüllüler takımının yarışmacısı oldu.

Iğdır'ın Suveren Köyü'nden Cumali Akgül, Survivor yarışması için müracaatta bulundu. Müracaat ettikten sonra dikkat çekmek için bir hafta önce Iğdır'dan yola çıkan Cumali Akgül, Kars'a, ulaştı. Kars'tan Erzurum'a hareket eden Akgül, yürüyüşünü yarışmanın yayınlandığı televizyon kanalının önünde sonlandırdı

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.