comScore

Survivor'da teknede sinir krizi geçiren Eser West diskalifiye mi oldu yoksa sakatlandı mı?İşte cevabı

28 Ocak 2017, Cumartesi 00:08
Survivor'da teknede sinir krizi geçiren Eser West diskalifiye mi oldu yoksa sakatlandı mı?İşte cevabı

Survivor 2017'de şok! 28 Ocak Cumartesi günü TV8'de yayınlanacak Survivor yeni bölüm fragmanında Eser West tek başına gittiği teknede sinir krizi geçirdi. Bu durum Eser West Survivor'da sakatlandı mı veya diskalifiye mi oldu sorularını akıllara getirdi. 

FutbolArena - Survivor 2017'de heyecan tüm hızıyla devam ederken, 27 Ocak Cuma günü yayınlanan yeni bölümde sinirler yine gerildi. Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan ödül oyununu Gönüller kazanırken, Ünlüler takımında oyun sırasında çıkan kavga adaya da taşındı. 


Survivor Ünlüler Sabriye ile Pınar arasında kavga


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin rating rekorları kıran yarışma programı Survivor'da 27 Ocak Cuma günü yaynlanan yeni bölümde sinirler gerildi. Ödül oyununu kaybeden ünlülerde benchte İlhan Mansız ile Seda Demir arasında başlayan tartışmaya Serhat Akın'ın da katıldı. Oyunu kaybeden ünlülerde bu gerilim adaya da yansıdı. 

Bu kez adada Sabriye ile Pınar arasında sert bir gerilim yaşandı. Pınar'ın söylediği lafların ardından sinirlerine hakim olmayan Sabriye, "Yeter benimle muhattap olma diyerek." çıkıştı. 
 

Survivor Çılgın Sedat ve Adem'in kavgası


Ünlüler adasında sular durulmuyor! Ödül oyununun kaybedilmesinin ardından Çılgın Sedat önce Seda Demir ile tartışırken, devamında ise gece yarısı şiddetli yağmurun barakayı ıslatmasının ardından bu kez Adem Kılıççı'nın kuru yerde yatması nedeniyle tartıştı. İkili arasında geçen sert diyaloğun ardından 28 Ocak Cumartesi günü yayınlanan Survivor 2017 yeni bölüm fragmanında bu kez Furkan Kızılay'dan tepki gelirken, Serhat Akın ise İlhan Mansız'a, "Orada yağmur yağıyorken gamsız bir şekilde yatıyorsun. Böyle liderlik olmaz." diyerek tepki sitem etti. 


 

Survivor 28 Ocak 2017 Cumartesi günü yeni bölüm fragmanında Eser West diskalifiye mi oldu?


Survivor 2017'de heyecan tüm hızıyla devam ederken, 28 Ocak Cumartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında herkesi hayretler içerisinde bırakan bir an yaşandı. Gönüllüler takımının başarılı yarışmacılarından Eser West'in takım arkadaşları olmadan tek başına gittiği teknede sinir krizi geçirip "Yeteeer artık!" diye bağırdığı gözlemlendi. 

"""FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN"""

Bilindiği üzere Survivor kurallarında yarışmacılar teknede tek başına ancak sakatlık durumunda hastaneye veya aileden gelen kötü bir haber üzerine İstanbul'a, yahut olası bir kavgada adada farklı bir yerde tutulmak üzere götürülür. Bu istisnalar dışında hiçbir yarışmacı tek başına teknede bir yere götürülmez. Dolayısıyla bu ihtimallerin ardından Eser West'in acaba bir sakatlık mı yaşadığı yoksa kavgadan dolayı başka bir yere mi götürüldüğü merak edilirken, akıllara gelen bir diğer ihtimal ise aileyle alakalı kötü bir durumun olup olmadığı... Tüm bu soruların cevapları TV8'de, 28 Ocak Cumartesi günü yayınlanacak Survivor'ın yeni bölümünde yanıt bulacak. 
 

Survivor Eser West kimdir?


Vücudunun büyük bir bölümünü dövme ile kaplayan Eser West, 1990 yılında New York'ta dünyaya geldi. Asıl mesleği öğretmenlik olan Eser West ABD'den Türkiye'ye gelmesinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programına katılmıştı.1.75 boyunda olan damat adayı 80 kilo ağırlığına sahipken yarışmada Cansel Çördük ile aşk yaşamıştı. Babası ABD'li olan West, yarışmanın ardından sevgilisi ile aşk yaşamaya devam ederken yeni aşk hayatı ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!