comScore
1 / 6

Survivor'da şok kavga! Fenerbahçeli sporcu çıldırdı

FutbolArena - Survivor’da 12 Nisan 2018 Perşembe günü yayınlanan yeni bölümünde İletişim oyununda Adem ile Anıl arasında gerginlik yaşandı.

2 / 6

Survivor’da şok kavga! Fenerbahçeli sporcu çıldırdı

<h2>Survivor’da şok kavga! Fenerbahçeli sporcu çıldırdı</h2>
Survivor’da 12 Nisan 2018 Perşembe günü oynanan iletişim oyununda Ünlüler ile Gönüllüler karşı karşıya geldi. Bu sezon hiçbir İletişim oynunu kazanamayan Gönüllüler, Ünlüler takımını 10’a 4 mağlup ederek haftalar sonra ilk galibiyetlerini aldı. Ancak ödül oyunu esnasında Adem ile Anıl arasında yaşanan gerginlik oyun sonrasında da devam etti.
3 / 6
Adem’in oyun esnasında parkur alanının sonundaki atışta deneme yapmasına sinirlenen Anıl, "Adem hep aynı şeyi yapıyorsun. Atış denemesi yapmak yasak bilmiyor musun?" dedi.
4 / 6
Adem ise Anıl’a, "Yasaksa bırak başkaları söylesin. Sen niye söylüyorsun? Ayrıca ben kimsenin hakkını yemiyorum. Senin hakkını yediğini düşünüyrsam gel benden daha fazla atış denemesi yap. Hatta ben de orada gel sana atış yap." dedi.
5 / 6
Oyun sonrasında da ikili arasındaki tartışma devam ederken Anıl’ıa tarafsız olmadığını söyleyen Adem, "Tarafsız ol. Senin de takım arkadaşların atış yapıyor ama onlara bir şey demiyorsun." diyerek Anıl’a tepki gösterdi.
6 / 6
Adem Kılıççı kimdir?

1986’da Ağrı’da doğdu. İstanbul’daki Fenerbahçe Boks Şubesi’nin üyesi olan Kılıççı Antalya’da düzenlenen 2004 Dünya Boks Şampiyonası’nda gümüş madalya aldı. Şikago’nun ev sahipliğini yaptığı 2007 Dünya Amatör Boks Şampiyonası’nda bronz madalya elde etti.

İstanbul’daki Fenerbahçe Boks Şubesi’nin üyesidir. 2001 Avrupa Şampiyonası 2.si 2009 Akdeniz Oyunları 2.si 2011 Avrupa Şampiyonası 2.si 2013 Akdeniz Oyunları 1.si 2014-2015 AIBA APB Proboxing Dünya Şampiyonu olmuştur. 2008 Pekin ve 2012 Londra olimpiyatlarında ülkemizi temsil etmiştir Ayrıca Beden Eğitimi öğretmenliği yapmaktadır.