comScore

Survivor'da Serhat Akın acılar içinde yer kaldı! İşte sakatlığı ve oynamayacağı yarışmalar...

11 Şubat 2017, Cumartesi 02:21
Survivor'da Serhat Akın acılar içinde yer kaldı! İşte sakatlığı ve oynamayacağı yarışmalar...

Survivor 2017 11 Şubat Cumartesi günü yayınlanan yeni bölüm fragmanında Serhat Akın dokunulmazlık oyununda büyük bir sakatlık yaşıyor. Serhat Akın'ın yaşadığı sakatlığın ardından izleyenler Serhat Akın'ın Survivor'a veda mı ediyor? sorusunu akıllara getirdi. Ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Serhat Akın'ın sakatlığıyla ilgili son dakika haberleri. 

FutbolArena - Survivor 2017'de heyecan tüm hızıyla devam ederken, oyunların zorlaşmasıyla beraber sakatlıklar da peş peşe yaşanmaya başladı. Sakatlık dışında sağlık sorunlarının da baş gösterdiği Ünlüler ve Gönüllüler takımında son olarak 11 Şubat Cumartesi günü yayınlanan Survivor yeni bölüm fragmanını izleyenler Serhat Akın'ın sakatlık görüntüsüyle adeta şoke oldu. 
 

Survivor 10 Şubat Cuma günü ödül oyununu kim kazandı?


Survivor 2017'de 10 Şubat Cuma günü TV8'de yayınlanan yeni bölümde ilk kez gece oyunu oynandı. Bir Survivor klasiği olan ring etrafında gözü kapalı birbirlerinin arkasındaki flamaları kapma yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler karşı karşıya geldi. Son derece çekişmeli geçen ilk turu gönüllüler 5-4 kazanırken, ikinci turu yine uzun süre önde götüren Gönüllüler takımı bu kez de 5-3'lük galibiyetin ardından ödülü kazandılar. 
 
Survivor 10 Şubat Cuma TV8 Serhat Akın - Eser West tartışması


Survivor'ın başından bu yana yıldızları barışmayan iki yarışmacı Eser West ile Serhat Akın 10 Şubat Cuma günü oynanan ödül oyununda yine kısa süreli bir gerilim yaşadılar. Kızların yarıştığı müsabaka sonrası Serhat Akın'ın Elif'e, "Sen de yaptın." demesinin ardından Eser West'in araya girmesine sinirlenen Serhat Akın, "Sen araya girme. Ben sana bir şey demedim. Elif'e de kötü bir şey demedim. Sen niye araya giriyorsun? Biraz saygılı ol." deyince iki yarışmacı arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. 


Survivor Serhat Akın'ın sakatlığı ciddi mi?


Survivor 2017'de 11 Şubat Cumartesi günü yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ünlüler ile Gönüllüler arasında dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele yaşandığı ekranlara yansıdı. Bu haftak dokunulmazlık oyununun ilk ayağında ise Ünlüler takımında şok bir sakatlık gelişmesi yaşandı. Zaman zaman adele sakatlığından ötürü Doktor Metin Kuş'a şikayetlerini ileten ve oyun sonrası adelelerinde ciddi bir ağrı hisseden Serhat Akın, dokunulmazlık oyunu sırasında acılar içinde yerde kaldı. 

Serhat Akın'ın sakatlığı anında Doktor Metin Kuş ilk müdahaleyi yaparken, Acun Ilıcalı da eski futbolcunun yanına gelerek, "Allah daha beterinden korusun." diyrek Serhat'ı teselli etmeye çalıştı. Takım arkadaşlarının son derece üzgün ve büyük bir yıkım yaşadığı ekranlara yansırken, Serhat Akın ise yaşadığı ağır sakatlığın ardından gözyaşlarını tutamadı. (www.futbolarena.com)
 

Serhat Akın Survivor'a veda mı ediyor?


Survivor 11 Şubat Cumartesi günü yeni bölümde Serhat Akın'ın sakatlığı hakkında haberleri Acun Ilıcalı aktaracak. Daha önceki yarışmalarda sürekli olarak adelesinde ağrı ve gerilme hisseden, bundan dolayı da doktora şikayetlerini ileten Serhat Akın, 11 Şubat Cumartesi Survivor yeni bölüm dokunulmazlık oyununda acılar içinde yerde kaldı. Doktor Metin Kuş'un müdahalesi sırasında acılar içinde bağıran eski milli futbolcunun Survivor'a veda etmesi beklenmiyor. Ancak sakatlığı ciddi gözüken Serhat Akın'ın kısa süre oyunlardan uzak kalabileceği gelen haberler arasında. 


Survivor Serhat Akın kimdir?


Serhat Akın, 1982 yılında Bretten'de dünyaya geldi. Fenerbahçe'nin ve A Milli Takım'ın yıldız oyuncusu en son Almanya 4. Ligi olan Regionalliga takımı Berliner AK 07'de oynamış ve futbolu bırakmıştır.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!