comScore

Survivor'da sakatlanan Serhat Akın'ın sağlık durumu ve ne zaman oyunlara katılacağı belli oldu

15 Şubat 2017, Çarşamba 01:12
Survivor'da sakatlanan Serhat Akın'ın sağlık durumu ve ne zaman oyunlara katılacağı belli oldu

Survivor 2017'de geçtiğimiz hafta sakatlanan Serhat Akın adaya döndü. Serhat Akın'ın sakatlığı ne durumda ve en önemlisi Serhat Akın ne zaman oyunlara katılabilecek? sorularının cevabı son buldu. Survivor Serhat Akın'ın sakatlığıyla ilgili son dakika haberlerini sizler için derledik. 

FutbolArena - Survivor 2017'de heyecan tüm hızıyla devam ederken, özellikle ünlüler takımında yaşanan üst üste sakatlıklar takımda moralleri bozdu. Geçtiğimiz hafta sakatlanan ve hastaneye kaldırılan Serhat Akın'ın parkurlara ne zaman döneceği belli oldu. 


Serhat Akın'ın Survivor'da yaşadığı sakatlık


Survivor 11 Şubat Cumartesi günü yayınlanan yeni bölümde ünlüler ile gönüllüler arasında dokunulmazlık mücadelesinin ikinci turunda Anıl ile yarıştığı müsabaka sırasında parkurun başında acılar içinde yerde kalan Serhat Akın, doktora "Adalem koptu." dedi. Sakatlığının ardından gözyaşlarını tutamayan Serhat Akın'ı takım arkadaşları ve Acun Ilıcalı teselli etti. 

Serhat Akın'ın Survivor'da yaşadığı sakatlığın ardından Acun Ilıcalı'dan konseyde açıklama geldi. Santa Domingo'da hastaneye götürülen Serhat Akın'ın yapılacak olan kontrollerin ardından durumu belli olacak. FutbolArena.com farkıyla daha önce Survivor'da birçok yarışmacı ağır sakatlık yaşamasına rağmen adada kalmıştı. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sezon da Nagihan Karadere adale kopma sakatlığı yaşadıktan sonra yaklaşık 2-3 hafta sonra oyunlara geri dönmüştü. Bu gelişmelerin ardından Serhat Akın'ın sakatlığının ardından yeniden adaya dönme ihtimali yüksek görünüyor. 


Serhat Akın Survivor'da ne zaman oyunlarda oynayacak?


Ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Serhat Akın yaşadığı sakatlığın ardından hastaneye kaldırılmıştı ve 2 gün sonra yeniden Dominik'te adaya döndü. Yapılan kontrollerin ardından şu anda dinlenen ve oyunlarda oynamayan, hatta yürümekte dahi zorlanan Serhat Akın'ın sakatlığıyla ilgili gelen bir haber özellikle hayranlarını mutlu edecek türden. 


Eski Survivor yarışmacısı ve Dominik'te adada çalışan ekiplerinden bilgi alan İhsan Tarkan, Survivor Panorama Ekstra programında doktorlardan aldığı bilgiyi paylaştı. İhsan Tarkan, "Adada doktorlardan ve ekipten aldığım bilgi kadarıyla Serhat Akın'ı 2 hafta sonra parkurlarda göreceğimiz yönde. Bunu net bir şekilde söyleyebilirim. 2 hafta sonra eğer elenmezse Serhat Akın'ı baya baya parkurlarda göreceğiz." diye konuştu. 


Serhat Akın kimdir, kaç yaşında, nereli?

 

Survivor 2017 yarışmacılarından Serhat Akın, 5 Haziran 1982 yılında Bretten'de dünyaya geldi. Fenerbahçe'nin ve A Milli Takım'ın yıldız oyuncusu en son Almanya 4. Ligi olan Regionalliga takımı Berliner AK 07'de oynamış ve futbolu bırakmıştır.


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!