comScore

Survivor'da Nihat Doğan ve Damlacan arasında olay! Herkes bir anda...

02 Mart 2018, Cuma 14:50

Survivor 2018 1 Mart yayınlanan yeni bölümünde All Star ile Gönüllüler ödül oyununda karşı karşı geldiler. Oyun öncesi seramonide Nihat Doğan ile Damlacan arasında kavga yaşandı. Survivor Nihat Doğan - Damlacan kavagasının ayrıntıları. 

FutbolArena - TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. All Star takımı ve Gönüllüler  1 Mart Perşembe günü yayınlanan yeni bölümünde All Star ile Gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldi. Börek ödülünün kazananı kim oldu? Survivor 1 Mart 2018 Perşembe yeni bölümünü kaçıranlar ve izleyemeyenler için Ödül oyununu kim kazandı? sorusunun cevabı haberimizde. 


Survivor 1 Mart Perşembe ödül oyununu kim kazandı?


Öte yandan ödül oyunu öncesinde Nihat Doğan ile Damlacan arasında bir tartışma yaşandı. All Star takımı yarışma öncesinde kimlerin oynayacağına karar verirken, Murat Ceylan ile Nihat Doğan arasında ilk tur kimin oynayacağı konusunda oylama yapıldı. Oylama sırası ve sonrasında Damla Can, "Bence Murat oynamalı." deyince Nihat Doğan sinirilendi. Nihat Doğan'ın "Sen niye atlıyorsun? Biz Murat ile aramızda konuştuk ve karar verdik. Sen neden şov yapıyorsun?" sözlerine Damla Can da sinirlenince ikili arasındaki tartışma seramoni esnasında da devam etti. 


Survivor'da Nihat Doğan - Damlacan kavgası


Nihat Doğan ile Damlacan arasındaki tartışma seramoni esnasında da devam etti. Fikrini söyleyebileceğini söyleyen ve bunun bir takım oyunu olduğunu dile getiren Damlacan, bu düşüncesinde ısrar edince ikili arasındaki diyalog uzadı. Nihat Doğan ise, "Tamam fikrini söyle ama orada oylama yapıldı ve bitti. Biz Murat'la da aramızda konuştuk, o oynayacak. Ben ikinci tur gideceğim. Sen neden oylama bittikten ve biz konuştuktan sonra atlıyorsun? Şov yapma!" dedi. 

DAMLACAN'DAN NİHAT DOĞAN'A: "KLASİK TRİPLERİ İŞTE"

Damlacan ise seramonide yarışmacıların birbirleri seçmesi sırasında Nihat Doğan'a "Klasik Nihat Doğan tripleri." işte deyince ikili arasındaki gerilim büyüdü. 

OYUN SONRASINDA GERGİNLİK YATIŞTI

All Star takımı gönüllülere karşı oyunu 10'a 4 gibi farklı bir skorla kazanınca seramoni esnasında Damlacan ile Nihat Doğan arasındaki buzlar eridi. Ancak ada hayatından bu yana birbirlerine karşı uzak olan bu ikilinin gerilimi bundan sonra da devam edeceğine benziyor. 

Nihat Doğan oyun sonrasında Damlacan'ın elini öperek, "Oyun öncesinde bir tartışma yaşadık ama kadınlarımız bizim başımızın tacı. Bunlar oyun anında olabilecek şeyler. Ben Damla'nın elinden öpüyorum. Bugün de 2 sayı getirdi. Böyle olduğu zaman biz her zaman Damla kardeşimizin elini öperiz. Kadınlar başımızın tacı." dedi.  


Survivor Damlacan kimdir?


Damla Can, 1990 yılında İstanbul'da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında yer almıştır. 

Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri de veren Damla Can, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine topluyor. 27 yaşında olan Damla Can, 2018 Survivor All Star yarışmasında All Starlar takımında mücadele edecek. 2016 yılındaki Survivor yarışmasında finale kalan Damla Can, finalde kaybetmişti.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.