comScore

Survivor'da Mustafa Kemal Kurt şaşkınlığı (Survivor 2018 Haberleri)

16 Mart 2018, Cuma 15:01

Survivor 2018'in yeni yarışmacılarından Mustafa Kemal Kurt ilk yaırşmasında sergilediği performansla herkesi şaşırttı. Mustafa Kemal Kurt kimdir, ne iş yapıyor?

Survivor Haberleri - Survivor 2018'in 15 Mart Perşembe günü yayınlanan bölümünde Mustafa Kemal Kurt dikkat çekti. Survivor'da beklediği günleri geçiremeyen ve peş peşe aldığı yenilgilerle adeta dağılan Gönüller takımına yeni 2 yarışmacı dahil oldu. Bunlardan biri olan Mustafa Kemal Kurt yarıştığı ilk oyunda sergilediği performansla dikkat çekti. Peki Mustafa Kemal Kurt kimdir, Mustafa Kemal Kurt ne iş yapıyor ve kaç yaşında? Detaylar haberimizde.
 

Survivor Mustafa Kemal Kurt kimdir?


Survivor'un yeni yarışmacılarından biri olan Mustafa Kemal Kurt Rugby ile ilgileniyor. Mustafa Kemal Kurt Türkiye Rugby Milli Takımı'nın da kaptanlığını yapıyor. 8 yıldır Rugby ile ilgilenen Mustafa Kemal Kurt aynı zamanda Crossfit antrenörlüğü de yaptığını açıkladı. Mustafa Kemal Kurt Crossfit alanında uluslararası müsabakalarda da görev aldı. Mustafa Kemal Kurt, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi bölümü mezunu.


Mustafa Kemal Kurt Hilmicem yarışı - Mustafa Kemal Kurt kimdir, Hilmicem'i yendi mi?


Survivor'ın yeni yarışmacısı Mustafa Kemal Kurt kimdir ilk oyununda dikkatleri çekti. Rugby Milli Takımı'nın kaptanlığını yapan Mustafa Kemal Kurt kimdir, Survivor All Star takımının en hızlı yarışmacılarından Hilmicem ile yaptığı yarışta oyunu kazanarak herkesin dikkatini çekti. Mustafa Kemal Kurt, Survivor'un 15 Mart Perşembe günü yayınlanan bölümünde oynadığı 3 oyundan 2'sini kazanmayı başardı.

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.