comScore

Survivor'da Murat sakatlandı! Survivor Murat'ın boynuna ne oldu? (Survivor Murat Ceylan sağlık durum nasıl?

27 Mayıs 2018, Pazar 00:38
Survivor'da Murat sakatlandı! Survivor Murat'ın boynuna ne oldu? (Survivor Murat Ceylan sağlık durum nasıl?

Survivor'da Murat Ceylan sakatlandı. Survivor 82. bölüm fragmanında ünlüler ile gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda Murat sakatlandı. Murat'ın Survivor'da sakatlanmasının ardından Survivor Murat fanları Murat'ın sakatlık sonrasında sağlık durumunu merak etmeye başladı. Survivor Murat'ın sakatlığıyla ilgili son dakika gelişmeleri. 

Murat Survivor'da sakatlandı! Survivor'da Murat Ceylan şoku! Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 82. bölüm fragmanında ünlüler ile gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda Murat sakatlandı. Murat'ın Survivor'da sakatlanmasının ardından Survivor Murat fanları, Survivor Murat'ın sağlık durumunu merak etmeye başladı. Peki Murat Survivor'da nasıl sakatlandı? Murat'ın sakatlığı hakkında bilgi var mı? Murat'ın sağlık durumu nasıl? Murat'ın Survivor'da boynuna ne oldu? Murat Survivor'dan ayrılacak mı? Tüm bu soruların yanıtlarına haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 82. bölüm fragmanında ünlüler ile gönüllüler takım oyunu olan salıncak üzerinde çubukları deliğe yerleştirme oyununda karşı karşıya gelecekler. Bir takım oyunu olan bu mücadelede Survivor Murat salıncakta çemberin etrafındaki direğe çok kötü çarptı. Boynunu direğe vuran gözyaşlarına hakim olamadı. Survivor Murat'ın sakatlandığı anın ardından Acun Ilıcalı ve doktor Metin Kuş oyun alanına geldi. Doktor Metin Kuş Murat'ın boynunda herhangi bir kırık olup olmadığına bakarken, Murat ise acının verdiği etkiyle yaşlarına hakim olamadı. Murat'ın bu sakatlığına rağmen Survivor'dan ayrılmasına neden olacak bir sorunu olmadığı öğrenilirken, diğer tarafta Murat'ın sakatlandığı anda Murat'ın boynunda herhangi bir kırık veya çatlak olup olmadığı ise Survivor 82. bölümde belli olacak. 

 

Survivor Gönüllüler ada konseyi (26 Mart 2018 Cumartesi)


ELEME ADAYI YAĞMUR NELER SÖYLEDİ?

Yağmur aday olmasının ardından, "Hiç şaşırmadım. Kafam rahat, vicdanım da rahat. En azından takımım için bir şeyler yaptım, savaştım. Böyle güzel bir günde, böyle kötüsünü yaşamak beni üzdü. Arkadaşlarıma kızmıyorum. Ben gittiğim zaman birbirlerini yesinler artık, ne diyeyim yani." diye konuştu. Çünkü bu da beni üzüyor. Sürekli buradan gitmemin istenmesi de normal değil. Her şey demek ki göz önünde bulundurmuyor. Başkasının ismi çıktığında kimse bana hesap sormasın. Ben çünkü kimseye hesap sormadım. Adayım ama telafisi var. İkinci dokunulmazlığa bakacak." 

ELEME ADAYI HAKAN NELER SÖYLEDİ?

"Özellikle Damla ile benim için aramızda yaşanan olaydan sonra zor bir gündü. İkimizde yedek kulübesinde hayalet gibi duruyorduk. Ben şöyle bir hata yaptım. Oyunda elimden geleni yaptım. Konsantrasyon eksikliğim oldu ama elimde ne varsa onu vermeye çalıştım. Benchte arkadaşlarıma destek olamadığım için üzgünüm. "

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"